Найкрасивіші моменти фіналу Євробачення 2018 (Відео)

Офіційний Youtube-канал Євробачення 2018 опублікував відео з найяскравішими моментами конкурсу, фінал якого пройшов у суботу, 12 травня. Перемогу здобула представниця Ізраїлю Нетта з піснею Toy. Українець Melovin з піснею Under The Ladder посів 17 місце.

Починається ролик з виступів португальських виконавців, які розважали публіку перед початком шоу. А далі йде вихід всіх учасників і ефектні епізоди з їх перформансів. Потрапив у цю нарізку і українець Melovin, який видав неперевершене шоу, але в Європі його дещо не поняли.Кроме того, на кадрах можна побачити кумедні моменти Грін-руму, де зазвичай розміщуються виконавці зі своїми командами.

Потрапили в ролик і так звані інтервальні акти, які в Україні мало хто зміг побачити через особливості трансляції. Зокрема, варто відзначити виступ португальської зірки електронної музики Branko, який разом з вокалістами, в тому числі і вельми популярною на батьківщині Майрою Андраде, виконав кілька своїх композицій. Неймовірними також були Сальвадор Собрал і Каетану Велозу, які в черговий раз зачарували торішньою піснею-переможницею Amar Pelos Dois .

Завершується ролик оголошенням підсумкових результатів і відповідно переможця, якому вручили головний приз Євробачення-Кришталевий мікрофон.

Відео найяскравіших моментів Євробачення 2018

Нагадаємо, під час фіналу Євробачення 2018 стався і один неприємний епізод. Так, під час виступу представниці від Великобританії SuRie на сцену вибіг невідомий чоловік і вихопив мікрофон у співачки.

До слова, Євробачення 2019 відбудеться в ізраїльському Єрусалимі.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia