Навушники OnePlus Bullets Wireless: швидка зарядка і Google Асистент

Разом з анонсом нового смартфона OnePlus 6 китайський виробник показав свої перші бездротові навушники OnePlus Bullets Wireless. Повністю бездротовими їх, на жаль, назвати не можна. У них є спеціальний обід, який вішається на шию. Ціна- $ 69.

Що відомо

З особливостей Bullets Wireless отримали захист від бризок, підтримку швидкої зарядки Dash Charge (10 хв заряду вистачить на 5 годин прослуховування музики), можливість взаємодіяти з Google асистентом і кілька цікавих функцій. Завдяки магнітам, коли ви з’єднуєте ліву і праву частину гарнітури, музика автоматично вимикається. Або ж, коли йде вхідний дзвінок, не обов’язково діставати телефон, щоб взяти трубку, досить просто роз’єднати дві частини навушників.

Інформації про характеристики майже немає. Відомо, що в них встановлений Bluetooth 4.2, Є підтримка кодека aptX і заявлений час роботи — 8 годин безперервного прослуховування музики.

Ціна і коли чекати

Старт продажів OnePlus Bullets Wireless намічений на початок червня. Ціна питання — $69. Якщо говорити про конкурентів, то швидше за все, це Meizu EP52 . Можливо, в них не так багато особливостей, але і коштують вони дешевше — $40-$45.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia