Офіційно: Sony за минулий рік продала 4,5 мільйона PlayStation 5, і все — в збиток

Джерелу вдалося отримати офіційні дані про продажі ігрової консолі PlayStation 5, Які входять в квартальний звіт Sony. І там досить цікавих деталей.

Отже, за перший квартал продажів (формально — за останній квартал 2020 року, але в реальності консоль була продана тільки за півтора місяці, з середини листопада) Sony продала 4,5 мільйона консолей. Тут все на рівні PS4: за перший квартал продажів 2013 року також було продано 4,5 мільйона PlayStation 4. І хоча це досить багато, це не відповідає ринковому попиту. Більш того, судячи з прогнозу поставок, ситуація з дефіцитом PS5 буде тільки погіршуватися, так як компанія розраховує відвантажити всього не менше 3 млн консолей в першому кварталі поточного року. Тобто якщо в 2020 році було 3 мільйони PS5 на місяць, то в першому кварталі цього року — тільки 1 мільйон на місяць гарантовано.

І другий важливий момент: Sony підтвердила, що продає PlayStation 5 в збиток, хоча про розмір цього збитку не повідомляється. За чутками, що ходили ще до запуску PS5, Sony може втратити близько 100 доларів на кожному екземплярі консолі.

Загрузка ...
PriceMedia