Опубліковані фотографії одного з перших прототипів Apple Watch: кнопки замість коліщатка і незвичайна форма

В Інтернеті з’явилися фотографії пристрою, який, ймовірно, був прототипом першого покоління Apple Watch. Він якимось чином залишився незруйнованим і зберіг повнофункціональне програмне забезпечення та налаштування розробника. Фотографії були виявлені в мікроблозі Twitter Apple Demo (@AppleDemoYT)

.

На фотографіях, ранній зразок "Apple" смарт-годинник одягнені в захисний футляр, який приховує свою конструкцію. Годинник ще не має цифрового колеса управління, і є дві кнопки на лівій стороні. Велика кнопка також на корпусі-мабуть, це "домашній" ключ.

Прототип Apple Watch

Прототип працює попередній реліз версії операційної системи WatchOS. Попередньо встановлене програмне забезпечення також включає в себе додаток Lisa Tester ("посилання" на комп’ютер Apple Lisa початку 1980-х років) із зображенням Лізи Сімпсон на іконці і SpringBoard, яке демонструє майбутній інтерфейс WatchOS.

За кілька днів до цього на сторінці Боба Берроу в Твіттері (@bob_burrough) були зроблені фотографії навесні 2007 року. На них зображений процес тестування щойно зібраних перших iPhone.

Збірка перших iPhone

Нагадаємо, що перше покоління iPhone було оголошено в січні 2007 року, але не надійшло в продаж до червня. Що стосується Apple Watch, він був показаний у вересні 2014, продажі почалися в квітні 2015 року.

Загрузка ...
PriceMedia