Почалося поширення прошивки One UI 3.0 Для Samsung Galaxy Note 10 і 10+

Сьогодні SamMobile повідомила, що компанія Samsung почала поширення стабільної прошивки One UI 3.0 На базі Android 11 для власників смартфонів Galaxy Note 10 і 10+. Сімейство Galaxy Note 10 раніше було включено в розширену програму бета-тестування.

Джерело зображення: телефон

Прошивка під кодовою назвою "N97xFXXU6ETLL" включає в себе One UI 3.0, Який включає в себе новий дизайн системних елементів, розширені налаштування режиму"Завжди на дисплеї & quot;, оптимізацію продуктивності і поліпшення програмного забезпечення для продовження терміну служби акумулятора. Компанія також працювала над дизайном системи, зробивши його більш зручним для користувача — були розширені відстані між елементами, деякі іконки були перемальовані, а розташування, наприклад, годин на екрані блокування було зрушено на середину. Був оновлений режим DeX, клавіатура, екран виклику і стандартні програми. У прошивку також включений Грудневий патч безпеки. До цих пір незрозуміло, коли прошивка буде доступна в інших регіонах. Журналісти порталу 9to5Google припускають, що переклад інтерфейсу на різні мови займе кілька тижнів. Таким чином, прошивка цілком може бути доступна користувачам Galaxy Note 10 і більше 10 з інших регіонів протягом січня 2021 року.

Перевірити наявність оновлення можна в Налаштуваннях в розділі "оновлення програмного забезпечення". Нещодавно стало відомо, що компанія Samsung випустила оновлення One UI 3.0 Для по Galaxy S20 FE.

Загрузка ...
PriceMedia