Розумну куртку від Google і Levi’s наділили новими функціями

Розумна куртка від Google і Levi’s отримала нові функції, пов’язані з роботою навушників Bose. Для користувачів сервісів Uber і Lyft з’явилися повідомлення про прибуття таксі. Також є можливість зафіксувати геолокацію і поділитися нею.

Сьогодні складно зустріти серед перехожих людини в куртці, створеній Google в партнерстві з Levi’s. Проте такі люди є, і для них прийшло оновлення. Можливо, після нього бажаючих придбати цю куртку стане ще більше. Куртка працює з Додатком Jacquard, і оновлення цього додатка розраховане на тих, хто використовує таксі і навушники Bose.

Для тих власників куртки, хто використовує сервіси таксі Uber і Lyft, з’явилися повідомлення про прибуття водія. Крім того, можна змахнути рукавом вгору і в своїх навушниках прослухати інформацію про стан Вашого замовлення. Користувачі Uber, крім цього, отримують можливість бути повідомленими про те, що машина в трьох хвилинах їзди від місця посадки.

Друга деталь в Jacquard 1.2 Створена для власників навушників Bose QC30 і QC35. Це навушники з вбудованим Google Assistant. За допомогою розумної куртки в цих навушниках можна буде включати і відключати шумозаглушення.

Нарешті, остання деталь в оновленні пов’язана з геолокацією. Ви можете швидко запам’ятати геолокацію для того, щоб потім поділитися нею. Будемо сподіватися, що нові функції додадуть популярності розумній куртці від Google і Levi’s. Варто відзначити, що її власники переважно залишають вельми позитивні відгуки.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia