Samsung Galaxy Note 9 представлять наприкінці липня

Samsung Galaxy Note 9 вийде раніше звичайного терміну. Як повідомляють Корейські ЗМІ, офіційний анонс нового флагмана відбудеться в кінці липня. Продажі Samsung Galaxy Note 9 почнуться на початку серпня.

Що розповіли?

Три попередні покоління смартфонів» стилусної » лінійки дебютували в серпні, але Samsung вирішила порушити цю традицію. Виробництво дисплеїв для Galaxy Note 9 почалося в квітні, приблизно на два місяці раніше, ніж у минулі роки. На цьому ґрунтуються прогнози про ранній реліз. Друга причина перенесення презентації-Samsung не хоче випускати новинки в один час з Apple.

На жаль, сканера відбитків в екрані смартфон не отримає. Ця технологія з’явиться не раніше Galaxy S10 .

Яким буде флагман?

Samsung Galaxy Note 9 приписують 6.38-Дюймову панель Super AMOLED, флагманський процесор Exynos 9810 (або Snapdragon 845 в американській і китайській версіях), від 6 ГБ оперативної пам’яті і подвійну камеру, як у Galaxy S9+ . Ємність акумулятора збільшать до 4000 мАг.

Представники компанії також обіцяють поліпшену версію віртуального помічника Bixby, хоча у нас він доступний в сильно урізаному вигляді (зокрема, не працюють голосові функції).

Продажі Samsung Galaxy Note 9 почнуться на початку серпня.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia