Samsung Galaxy S Light Luxury-стильний дизайн і бюджетне наповнення

Незважаючи на «лакшері» назву, новинка від Samsung отримала вельми посередні характеристики: 5,8-дюймовий Super AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 2220 х 1080 точок, Snapdragon 660, 4 Гб оперативної і 64 Гб вбудованої пам’яті, батарею на 3000 мАг.

Компанія Samsung сьогодні в Китаї представила смартфон з досить цікавою назвою Galaxy S Light Luxury , який в витоках, традиційно супроводжуючих вихід всіх смартфонів від відомих виробників, фігурував під назвою Samsung Galaxy S8 lite. На жаль, незважаючи на назву, що відносить новинку до пристроїв верхнього сегмента, і зовнішню схожість Galaxy S8, всередині це звичайний смартфон середнього рівня.

Новинка отримала 5.8-Дюймовий Super AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 2220 х 1080 точок, тоді як у Galaxy S8 при тій же діагоналі (і загальних габаритах, ДО РЕЧІ) дозвіл становить 2960 x 1440 точок. В основі Galaxy S Light Luxury лежить також зовсім не торішній флагманський Snapdragon 835, а куди більш простий Snapdragon 660, доповнений 4 Гбайт оперативної і 64 Гбайт вбудованої пам’яті.

Камери Galaxy S Light Luxury також відрізняються від камер Galaxy S8. Основна камера новинка побудована на 16-Мпікс датчику зображення з оптикою з діафрагмою F/1.7, Без оптичної стабілізації зображення. Є підтримка запису 4K-відео при 30 кд/с.Фронтальна камера побудована на 8-Мпікс датчик з оптикою з такою ж діафрагмою.

За автономну роботу відповідає батарея ємністю 3000 мАг, яка підтримує швидку зарядку через порт USB Type-C і бездротову зарядку. Є також як і у» прабатька » захист від пилу і вологи за стандартом IP68. Нікуди не пропав у Galaxy S Light Luxury і 3.5-Мм роз’єм для навушників. Сканер відбитків зберіг не найвдаліше розташування поруч з тильною камерою.

На даний момент, смартфон Galaxy S Light Luxury доступний тільки в Китаї за ціною приблизно рівною 625 доларам США. Чи вийде він за межі «Піднебесної», поки що невідомо.

Загрузка ...
PriceMedia