Сервіс Google Drive отримав нову назву і тарифи

Хмарний сервіс зберігання даних Google Drive отримав новий бренд і тепер називається Google One. Також компанія оголосила про зміни в тарифних планах на сервіс.

Безкоштовний тариф з 15 ГБ пам’яті залишиться. Крім нього, з’явиться тарифний план на 200 ГБ за $2,99 на місяць, а план з 2 ТБ сховища подешевшав з $19,99 до $9,99 на місяць. Від тарифного плану з 1 ТБ за $ 9,99 в Google відмовилися. Користувач може також розділити сховище з чотирма членами сім’ї.

Користувачі, які оплатять нові тарифні плани, отримають підтримку від фахівців компанії Google, завдяки якій зможуть розібратися в продуктах компанії і додаткових налаштуваннях. У США ці експерти будуть доступні цілодобово через чат, електронну пошту та телефон. В інших країнах лінійка варіантів підтримки може відрізнятися.

Крім доступу до експертів, компанія також обіцяє надати абонентам інші переваги. Директор Google One Лариса Фонтен сказала, що вони можуть включати знижки на готелі, які ви знайдете в Пошуку Google, переважні тарифи для інших сервісів Google або кредитів в Google Play. «Ми сподіваємося побудувати їх з часом», — зазначила вона.

Новий сервіс отримав і нове оформлення. Зокрема, фон сторінки тепер білий, а не Сірий, змінено шрифт, який використовується для заголовків. Також значок «Налаштування» був розміщений на одній лінії з панеллю пошуку.

Зазначається, це не негайні зміни. Протягом наступних кількох місяців компанія Google оновить всі існуючі плани зберігання в облікових записах Google One, починаючи з США, після чого відбудеться глобальне розгортання. Google також повідомляє, що незабаром з’явиться новий додаток для Android, який допоможе користувачам керувати своїм планом (а не файлами).

Загрузка ...
PriceMedia