Школярі намалювали позашляховики майбутнього для Jeep

Альянс Fiat Chrysler Automobiles (FCA) підвів підсумки шостого щорічного конкурсу дизайну Drive for Design, учасникам якого запропонували придумати, як буде виглядати позашляховик Jeep Wrangler в 2030 році. Переможцями стали школярі з Майамі і Буффало.

Перше місце присудили учню Design and Architecture High School Едуарду Крету. Він представив культовий позашляховик у вигляді футуристичного Jeep Wrangler DJ. Особливістю концепт-кара став дисплей, встановлений замість решітки радіатора, і люмінесцентна окантовка кузова.

Друге місце отримала робота Емілі Брайсон. Вона представила ескіз прототипу Jeep Wrangler Victus, розробленого для експлуатації в холодному кліматі. Концепт-кар виконаний з стилістиці оригінального Wrangler, проте відрізняється захисними накладками на стеклах і новим багажним відсіком.

Третім став Джинхо з купеподібним концепт-каром, який про позашляховик поточного покоління нагадує лише високим дорожнім просвітом і змонтованим на даху додатковим багажним відсіком.

У 2017 році переможцем конкурсу Drive for Design став Девіс Кунсельман, учень середньої школи Mount de Sales Academy. Він намалював дизайн майбутньої моделі Dodge під назвою Fusion.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia