Шведи вживляють під шкіру чіпи-паспорти

Близько 3000 громадян Швеції за останні три роки вживили собі під шкіру мікрочіпи, щоб не носити з собою ID-карти або інші пластикові засоби ідентифікації особи. На їхню думку, ці мікроустройства складно зламати.

Мікрочіп імплантують під шкіру за допомогою спеціального шприца. А при бажанні його можна без проблем вилучити.

Чіпи замінили собою проїзні документи, посвідчення особи та абонементи в спортзал. Це дозволило людям швидше справлятися з повсякденними справами. Наприклад, коли людина проходить через прохідну, щоб потрапити на своє робоче місце, йому не треба більше шукати пластикову карту для реєстрації в системі. Носію мікрочіпа достатньо лише піднести руку, в яку імплантований чіп, до зчитувального пристрою.

Вперше технологію застосували в Швеції в 2015 році. Минулого року національна залізнична компанія країни надала можливість оплачувати проїзд скануванням мікрочіпа. А в майбутньому за допомогою цієї технології можна розплачуватися за покупки в магазинах.

Раніше ми повідомляли про те, що житель Нідерландів вживив собі в руку чіп . Чоловік вирішив використовувати сучасні технології для безпечного зберігання криптовалюта: пароль доступу зберігається на самому чіпі, який досить складно зламати.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia