Швейцарський банк замінив співробітників роботами

7 Співробітників швейцарського банку St. Galler Kantonalbank поступилися свої місця 5 роботам в рамках експерименту, який триватиме до кінця травня. Роботи проводять касові операції і відкривають вклади, а банк економить на зарплаті і спеціальному обладнанні.

Машини спілкуються з відвідувачами через спеціальний інтерфейс, здатні приймати гроші, вести звітність і виконувати інші обов’язки банківських працівників.

Тим не менш, вигоди від їх використання очевидні: економія на зарплаті співробітників і спеціальному обладнанні, яке вони використовують, а також більш оперативне реагування на запити клієнтів. До того ж, роботи не помиляються. З іншого боку, керівництво банку зазначає, що, коли справа доходить до консультації клієнтів, машини абсолютно марні.

Роботи в St. Galler Kantonalbank пропрацюють до кінця травня, після чого буде прийнято рішення — продовжувати використовувати машини або повернути на роботу співробітників.

У банківській сфері питання оперативності та автоматизації процесів стоїть досить гостро. St. Galler Kantonalbank — не перший і не останній банк, який планує впроваджувати технічні інновації. Схоже, що банківський працівник потрапляє в Червону книгу професій. Яким ще спеціальностям в найближчому майбутньому загрожує Автоматизація, читайте в статті » Червона книга професій: що робити, якщо ваша посада в зоні ризику».

Загрузка ...
PriceMedia