Siri зможе відповідати на ваші вхідні дзвінки

Голосовий асистент Siri незабаром зможе виконувати роль вашого персонального секретаря, відповідаючи на вхідні дзвінки. Вона зможе вести повноцінний діалог з живою людиною, сповіщаючи абонента, що власник айфона в даний час за кермом.

Це випливає зі змісту нового патенту, який розробники компанії Apple подали на реєстрацію у відомство з патентів і товарних знаків США.

Нова функція, згідно з матеріалами патенту, стане частиною режиму «Не турбувати за кермом».

Тобто Siri не зможе вести повноцінний діалог з живою людиною, як це робить Google Duplex, лише сповіщаючи абонента на іншому кінці дроту про те, що користувач знаходиться за кермом і не може відповісти на дзвінок.

Повідомлення, яке буде генерувати Siri, буде своїм для кожного користувача. На основі даних про місцезнаходження власника, часу доби і ряду інших факторів асистент при відповіді на дзвінок дружини відповість щось в стилі «я за кермом, скоро буду вдома», тоді як для інших людей зміст зміниться.

Наприклад, реагуючи на дзвінок начальника вранці понеділка, коли є підстави вважати, що ви спізнюєтеся, Siri надасть йому дані про ваше місцезнаходження, розрахувавши приблизний час прибуття на офісну парковку. Зрозуміло, перш ніж відправляти щось подібне, Siri запитає на це дозвіл.

Загрузка ...
PriceMedia