Система ідентифікації користувача по обличчю в Honor V40 буде схожа на Apple Face ID

Не секрет, що найближчим часом Honor готується представити свій перший смартфон, розроблений після відділення від Huawei. Це буде флагман Honor V40. Про цей пристрій вже досить багато відомо. Однак сьогодні в мережі з’явилися нові важливі деталі.

Джерелом інформації був китайський техноблог & quot;Цифровий чат". Він повідомив цікаві подробиці про передню камеру пристрою. Не так давно смартфон з’явився на зображеннях, на яких зображена його передня панель з овальним вирізом для камери. Digital Chat Station показав, що буде розташовано в цьому вирізі. Виявляється, 16-мегапіксельна фронтальна камера буде доповнена датчиком 3D ToF, який буде реалізовувати функцію точного розпізнавання осіб, що наближається за своїми можливостями до системи Face ID, використовуваної в iPhone.

Крім того, стало відомо, що телефон отримає акумулятор ємністю 4000 мАг, що на даний момент є негласним стандартом для флагманів. Вдосконалена версія Honor V40 може похвалитися підтримкою 50-ватної бездротової зарядки. Джерела також повідомляють, що Honor V40 отримає дисплей зі 100-відсотковою кольоровою гамою DCI-P3, потужні стереодинаміки і два лінійних вібраційних двигуна. Випуск Honor V40 запланований на 22 січня.

Загрузка ...
PriceMedia