Скільки води випивати за день: проста формула

Норма вживання води для кожної людини індивідуальна і залежить від ваги, віку, статі, фізичної активності, температури на вулиці і т.Д. Чоловікам рекомендується вживати в день в середньому від 2,5 до 3,7 л води, жінкам — близько 2-2,7 л.

Від того, скільки рідини в день випиває людина, залежить його самопочуття і здатність ясно мислити. Вживання достатньої кількості води допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку і всього організму.

Так Скільки ж рідини потрібно пити ? Ця норма для кожної людини індивідуальна. Вона залежить від ваги людини, віку, статі, рівня фізичної активності, температури навколишнього середовища та інших факторів. Однак в середньому норма рідини в день для дорослої людини — 4% від загальної маси тіла, тобто 2800 — 3000 мл/день при вазі 70-75 кг.

Міністерство охорони здоров’я рекомендує споживати в день в середньому від 2,5 до 3,7 літра рідини для чоловіків і близько 2 — 2,7 літра для жінок.

А скільки ви п’єте рідини в день? Пройдіть тест і перевірте, чи добре ви розбираєтеся в напоях:

Пам’ятайте, що пити потрібно регулярно, не чекаючи відчуття спраги. Людина може задовольняти потребу в рідині, споживаючи не тільки воду. Існують і інші джерела поповнення водного балансу-рідкі страви, овочі, фрукти, різноманітні напої.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia