Skoda побудувала броньований Superb (відео)

Британський офіс Skoda представив броньовану версію універсала Superb. Автомобіль Забезпечує захист від пострілів з автоматичної зброї і вибухів. Ціна броньованої новинки — 118 688 фунтів стерлінгів.

Від звичайного Superb броньована версія відрізняється куленепробивними стеклами, кузовними панелями, виконаними зі сталі гарячого формування і композитів, а також посиленою підвіскою, гальмами, проблисковими маячками і сиреною. Особливі покришки і диски дозволяють машині їхати на повністю спущених колесах.

Відео з YouTube-каналу Skoda UK .

Під капотом універсала Skoda Superb встановлений стандартний дизельний двигун об’ємом 2,0 літра. Віддача агрегату становить 190 кінських сил і 400 Нм крутного моменту. Як після доопрацювань змінилися динамічні характеристики машини, поки не повідомляється.

У січні американська Armormax представила найшвидший у світі броньований автомобіль. Його ппостроіліна базі Tesla Model S P100D, кузов якого посилили особливим волокном, що витримує постріл з великокаліберної гвинтівки. Завдяки використанню композиту маса броньованого ліфтбека всього на всього на 250 кілограмів більше звичайного.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia