Створено розумне дзеркало, яке замінить фітнес-тренера

Американський стартап Mirror на чолі з професійною екс-балериною Брінн Путнам розробив «розумне» дзеркало, яке може повністю замінити персонального тренера і тим самим зробити революцію в світі фітнесу.

На перший погляд» розумне » дзеркало нічим не відрізняється від звичайного. Однак варто його включити, як перед вами з’явиться не тільки ваше відображення, але і обличчя тренера, який підбере для вас індивідуальну силову або кардіотренування, заняття з йоги, пілатесу, барре, боксу або стретчингу — все залежить від ваших цілей і навичок. Під час заняття інструктор буде давати вам поради в режимі реального часу і при необхідності навіть зможе на вас прикрикнуть.

«Для мене тренуватися вдома завжди компроміс. Заняття були не такими цікавими, менш ефективними і, якщо чесно, трохи розчаровували», — розповідає засновниця Mirror Брінн Путнам.

Гаджет синхронізує частоту серцевих скорочень через Bluetooth або Apple Watch, тим самим відстежуючи ваші досягнуті результати і підбираючи оптимальні відновлювальні тренування. У» розумне » дзеркало також вбудований рідкокристалічний дисплей і динаміки з об’ємним звучанням, що дозволяє включати свій улюблений Spotify .

Загрузка ...
PriceMedia