Tesla представила повнопривідні модифікації седана Model 3

Ілон Маск анонсував запуск в серійне виробництво звичайної повнопривідної і Performance-модифікації седана Model 3. На відміну від базового седана, AWD-версія Model 3 укомплектована додатковим електромотором, встановленим на передній осі.

За попередньою інформацією, прийом замовлень на новинки розпочнеться наступного місяця. Перші поставки клієнтам — у липні.

На відміну від базового седана, AWD-версія Model 3 укомплектована додатковим електромотором, встановленим на передній осі. Сумарна віддача силової установки не повідомляється. Відомо лише, що на розгін до 60 миль на годину (96 кілометрів на годину) повнопривідний електрокар витрачає 4,5 секунди (3,5 у виконанні Performance). Задньопривідній модифікації на це потрібно 5,6 секунди.

Також у електрокарів відрізняється максимальна швидкість: для базового, задньопривідного седана вона обмежена на позначці 209 кілометрів на годину, для AWD — 225 кілометрів на годину, для Performance — 249 кілометрів на годину. Заявлений запас ходу однаковий — 499 кілометрів.

Повний привід можна замовити в якості опції до звичайного виконання Long Range за п’ять тисяч доларів. Загальна ціна Tesla Model 3 AWD (Dual Motor) при цьому складе 54 тисячі доларів, версії Performance — мінімум 78 тисяч доларів. Ціну останній Маск порівнює з BMW M3 (66 500 доларів), відзначаючи, що Model 3 на 15 відсотків швидше.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia