Tesla відкличе майже 135 тисяч старих електрокарів через проблеми з флеш-пам’яттю

Компанія Tesla, за даними газети The Wall Street Journal, змушена ініціювати масштабну програму відкликання своїх флагманських електрокарів-Model S і Model X.

Зображення Тесли

Проблема зачіпає машини, оснащені бортовим комп’ютером на платформі NVIDIA Tegra і флеш-модулем eMMC ємністю до 8 ГБ. В процесі експлуатації транспортних засобів це запам’ятовуючий пристрій зношується, що породжує цілий ряд різних проблем.

Зокрема, сенсорний екран, через який здійснюється все керування автомобілем, може бути відключений. Через це, крім усього іншого, неможливо користуватися камерою заднього виду, змінювати режими роботи клімат-контролю, вмикати / вимикати обігрів лобового скла і т.Д. Іншими словами, проблема безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху.

Раніше давні скарги власників Model S і Model X принесли свої плоди: Tesla обіцяла гарантійну заміну несправних блоків в автомобілях не старше восьми років або проїхали не більше 100 тисяч миль (160 тисяч км).

І ось тепер, під тиском Національного управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA), Tesla змушена ініціювати програму відкликання. Вона охоплює майже 135 000 автомобілів, включаючи седани Model S, випущені в 2012-2018 роках, а також кросовери Model X, які залишили виробничі лінії в 2016-2018 роках.

Відкликана кампанія стартує 30 березня. Слід зазначити, що NHTSA зажадала відремонтувати близько 158 тисяч автомобілів, але в деяких з них проблема вже усунена.

Загрузка ...
PriceMedia