У березні YouTube припинить підтримку Apple TV 3-го покоління

У березні 2021 року застарілі версії приставок Apple TV втратять підтримку програми YouTube. Про це повідомляє 9to5Mac з посиланням на одного зі своїх читачів, що зіткнувся з цією проблемою.

Джерело зображення: Apple

Ця подія стосується власників Apple TV 3-го покоління і більш ранніх версій. Apple TV 4 і 4K під управлінням tvOS як і раніше зможуть працювати з рідним клієнтом популярного відеосервісу. Незважаючи на це, можна буде відтворювати контент з YouTube на телеприставке по протоколу AirPlay, але для цього буде потрібно комп’ютер iPhone, iPad, iPod Touch або Mac. На даний момент Apple офіційно підтримує тільки поточне покоління приставок на базі операційної системи tvOS. Старі версії Apple TV покладалися виключно на Угоди між Apple і контент-провайдерами, щоб підтримувати функції в актуальному стані.

Останнім часом багато виробників телевізорів і телевізійних приставок почали інтегрувати онлайн-платформу Apple TV, а також протокол AirPlay в свої пристрої. Тому власникам сучасних смарт-телевізорів, які з якихось причин користуються старшими поколіннями Apple TV, ми радимо вивчити технічні характеристики, можливо, ваш телевізор забезпечує більш просунутий функціонал, ніж телеприставка 2012 року.

Загрузка ...
PriceMedia