У браузері Edge з’явилися нові настроюються теми оформлення

Розробники з компанії Microsoft продовжують удосконалювати свій новий браузер Edge, додаючи корисні функції, а також розширюючи можливості в плані зміни зовнішнього вигляду браузера. На цей раз в Edge з’явилася можливість створювати призначені для користувача теми оформлення, щоб користувачі могли оновлювати інтерфейс браузера.

Поточна версія Edge вже має підтримку завантажуваних тем з офіційного інтернет-магазину Microsoft Store і Google Web Store, які можна налаштувати відповідно до уподобань користувача. Нова функція розширить можливості налаштування, включаючи можливість зміни кольору панелі інструментів, логотипу Microsoft на новій вкладці, вікна браузера і багато іншого.

Повідомляється, що нова функція вже доступна в Edge Canary. Включити її можна на вкладці з експериментальними функціями, яка доступна в Edge: / / flags. Там необхідно активувати опцію"вибір тем & quot; і перезапустити браузер.

Зображення: Windows Latest

Передбачається, що можливість створення власних тем оформлення з’явиться в браузері підписів Microsoft разом з випуском Edge 88 або Edge 89, запуск якого запланований на початок наступного року. Поряд з цим в новій версії браузера з’явиться можливість розміщення вкладок по вертикалі, а також поліпшена темна тема.

Загрузка ...
PriceMedia