У газетних кіосках Британії продаватимуть доступи на порносайти

Комісія з класифікації фільмів у Великобританії (BBFC) запропонувала новий спосіб підтвердження віку відвідувачів порносайтів: карти з 16-значними кодами доступу продаватимуть у газетних кіосках. Для їх придбання потрібно буде пред’явити документи.

У минулому році Уряд Великобританії схвалив Закон про цифрову економіку , який зобов’язує всі порносайти ввести надійну систему перевірки віку користувачів. Зокрема, автори законопроекту пропонували ідентифікувати відвідувачів порносайтів за поштовими скриньками, обліковими записами в соцмережах, номерами телефонів, і навіть за біометричними даними, банківськими реквізитами, кредитною інформацією та інформацією з виборчих реєстрів. Британські правозахисники виступили проти таких способів підтвердження віку, заявивши, що вони ставлять під загрозу конфіденційність в Інтернеті.

Тепер BBFC запропонувала більш безпечну систему-пропуски з кодами доступу, які будуть продаватися в газетних кіосках і магазинах. Коштувати такий пропуск буде близько £10 ($13,5). Для його покупки доведеться пред’явити документи, однак при вході за допомогою нього на порносайт не потрібно буде вказувати будь-яку особисту інформацію. На який період часу буде вистачати перепустки, поки невідомо.

Нові правила, що обмежують доступ до порнографії в Інтернеті, повинні були запрацювати в квітні, проте уряд відклав їх набуття чинності до кінця 2018 року. Порносайти, які до цього часу не зможуть виконати вимоги регулятора, можуть бути заблоковані провайдерами і оштрафовані на $350 тис. Компанія MindGeek, що володіє PornHub, YouPorn і RedTube вже повідомила, що розробила власну систему підтвердження віку під назвою AgeID і готова платно надавати її своїм конкурентам.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia