У Нью-Йорку відкрили перший у світі гендерно нейтральний магазин

У Нью-Йорку відкрили перший у світі гендерно нейтральний магазин The Phluid Project. На товарах відсутні маркування про приналежність до підлоги, манекени в залі гендерно нейтральні, а кабінки для переодягання призначені як для дівчат, так і для хлопців.

Засновником магазину став Роб Сміт, який раніше близько 25 років працював з Масу’s і Victoria’s Secret. У the Phluid Project представлені речі таких марок, як Gypsy Sport, Oak, D Martens, а також власного бренду.

На товарах відсутні маркування про приналежність до тієї чи іншої статі, манекени в залі гендерно нейтральні, а кабінки для переодягання призначені як для дівчат, так і для юнаків. Всі продукти в магазині власники постаралися зробити максимально доступними — їх вартість варіюється від 35 до 150 доларів.

«Phluid дає молодим людям простір для того, щоб бути вільними і мати голос у реальному відчутному просторі. Якби я був молодим, я б дуже хотів мати подібне місце», — говорить Роб Сміт.

Творці сподіваються, що магазин стане для молоді не тільки простором, де можна купити відповідний одяг, а й місцем для проведення зустрічей, учасники яких зможуть обговорювати питання гендерної ідентичності, активізму, ЛГБТ та інші важливі теми.

Загрузка ...
PriceMedia