У Єгипті захищатимуть туристів від настирливих торговців

Туристів, які відвідують екскурсії в Луксорі, до пірамід Гізи і т.Д., Від агресивних торговців захищатимуть спеціальні закон і відеокамери. Закон дозволяє владі штрафувати всіх, хто пристає до туристів на археологічних та історичних об’єктах.

Обсяг штрафу планують збільшити до 10 000 Єгипетських фунтів (близько 565 доларів США).

Туристи, опитані виданням Al-Monitor, в основному вітають новий закон. За їхніми словами, велика кількість настирливих продавців «дратує і створює негативний образ Єгипту». З ними згодні і представники уряду, так Мохамед Абдо, член парламентського комітету з туризму і авіації, вважає, що продавці і жебраки, які пристають до туристів, не тільки завдають шкоди туристам, а й підривають імідж Єгипту і доходи від туризму.

«Закон є кроком вперед і повинен застосовуватися добре, щоб захистити туристів» , — заявив він. Велика кількість настирливих продавців і жебраків, за його словами, шкодить не тільки туристу, а й країні, позбавляючи її національного доходу. Нагадаємо, сектор туризму вважається одним з найбільш важливих джерел доходу для Єгипту, оскільки на його частку припадає близько 12% валового внутрішнього продукту.

Річні доходи від туризму в країні в середньому становили 7,8 млрд.Дол. США з 2010 року по 2017 рік, досягнувши рекордного рівня в 12,5 млрд.Дол. США в 2010 році і рекордного мінімуму в розмірі 3,8 млрд.Дол. США в 2016 році. При цьому Мохамед Абдо заявляє, що штрафу може бути недостатньо, щоб стримати особливо наполегливих продавців.

Далі передбачається діяти «батогом і пряником» — сам він запропонував посилити «освітні роботи» для підвищення обізнаності всіх єгиптян про важливість туризму для країни. У той же час, Сеїф Еламрі, колишній член єгипетської Федерації туризму, заявив, що штраф можна доповнити тюремним ув’язненням. І що закон реалізувати буде не так-то просто, враховуючи величезні площі екскурсійних об’єктів в Єгипті. При цьому єгипетські експерти підкреслюють, що камери спостереження в ключових місцях істотно полегшують роботу поліції. Про це заявив генерал Абдель-Гавад Амін, помічник директора Головного управління поліції туризму і старожитностей Південного Луксора.

За його словами, гіди можуть повідомляти про зловживання, і камери можуть легко виявляти будь-які порушення. «Наша робота-застосовувати закон і контролювати порушників», — сказав він. При цьому відзначимо, що частина сторонніх експертів висловлюється проти «негуманного» ставлення до продавців. Ними Пропонуються такі заходи як надання продавцям спеціальної зони, щоб вони могли продавати товари бажаючим того туристам. У будь-якому випадку, за їх оцінкою необхідно довготривале рішення, в якому будуть задоволені обидві сторони.

Загрузка ...
PriceMedia