Український позашляховик продаватимуть скрізь, де погані дороги (відео)

Український всюдихід Thor запущений в серійне виробництво і вже непогано продається. Зараз його конструктори шукають вихід на ринок Європи. Про це розповіли творці всюдихода.

Творці автомобіля в минулому займалися автоспортом і донині виробляють запчастини для спортивних автомобілів ( КПП , дроти). Раніше вони створювали спорткари «з чогось» , але потім з’явилося бажання зробити щось повністю своє.

» Автомобіль розроблений з нуля. За основу взято дволітровий турбодизель General Motors на 200 к.С., Коробка передач — Японська автоматична шестиступінчаста Aisin. Трансмісія на редукторній схемі, редуктори нашого виробництва. Кузов зі скловолокна, повністю монокок. Він не іржавіє, міцніше і легше металу. Автомобіль створений для полювання і рибалки, довезе вас туди, куди ні на чому іншому дістатися не можливо. Розвиває максимальну швидкість 75 км/ч.Він плаває по воді — максимальна швидкість 7 км / ч. Маса в повному спорядженні — до 2 тонн» , — говорить один з творців «Тора» Олег.

«Вже створено 8 машин. Це серійне виробництво-все взаємозамінно. П’ять машин вже продані в Україні. Зараз ми шукаємо дилера в Європі, відбираємо пропозиції за дилерською схемою. Нам цікава Північна Америка, Північна Європа, Африка, Австралія. Скрізь, де погані дороги-це наша стихія » , — розповіли Autonews.ua конструктори Thor.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia