Українці створили дерев’яну карту світу і зібрали $100 000 на Kickstarter

Український проект модульної настінної карти світу, виготовленої з дерева, успішно завершив Kickstarter-кампанію. Замість поставленої мети в $15 000, кампанія від Enjoy The Wood зібрала понад $100 000 від 655 Бекерів.

Карта поставляється в двох типах (зі штатами США, Канади, Австралії та столицями або без цих позначок), шести кольорах і трьох розмірах. Товщина кожної плитки-6 мм. Також додаються іконки кораблів, літаків, компас. Згідно з описом на сторінці Enjoy The Wood, на установку подібної конструкції йде не більше 40-60 хвилин.

деревянная карта мира

Можна докупити Набори спеціальних кнопок у формі літачків — вони встановлюються в спеціальні отвори і дозволяють відзначати вже відвідані країни або приколювати фотографії. Стандартні ціни на карту складуть від $109 до $299 в залежності від розміру і комплектації. Спеціальні тарифи діяли для тих, хто одним з перших замовив продукт або купив кілька наборів.

Enjoy the Wood була заснована в 2014 році, через кілька місяців після виникнення ідеї про випуск дерев’яних аксесуарів. Фаундерами виступила сімейна пара-ігор і Марина Фостенко, а також їхні батьки. На початку березня 2018 року бренд отримав патент на карту, а 27 березня почав просування на Kickstarter. За першу добу вдалося зібрати 68% від необхідної мінімальної суми в $15 000.

Як заявлено на сторінці Enjoy The Wood, доставка дерев’яних карт покупцям почнеться з серпня цього року.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia