Xiaomi зробила валізу зі сканером відбитків пальців

На краудфандингу Xiaomi з’явився розумний чемодан 90 Points Smart Suitcase, який відкривається за відбитком пальця. Орієнтовна ціна — $125.

Особливості

До цих пір «розумні» функції були доступні тільки в флагманських металевих моделях бренду. У 90 Points Smart Suitcase використовується міцний тришаровий полікарбонат Makrolon, і тільки рама зроблена з алюмінієвого сплаву серії 6000. Колеса обертаються на 360 градусів, особлива конструкція забезпечує практично безшумне переміщення валізи. Регульована телескопічна ручка з анодованого алюмінію підтримує чотири положення.

У вбудованого TSA-замку є тільки майданчик для сканування відбитка пальця. Від звичного введення цифрового коду за допомогою роликів вирішили відмовитися. Що робити в разі проблем зі зчитуванням сенсором-невідомо. Вся настройка проводиться прямо на валізі, синхронізації з додатком на смартфоні немає. Пропонується два режими живлення: або від двох «пальчикових» батарейок, які потрібно міняти приблизно раз на півроку, або ситуативно підключенням портативного акумулятора до порту в нижній частині валізи між колесами (захищений заглушкою).

Нова серія поки представлена однією єдиною 20-дюймовою моделлю об’ємом 35 літрів. Доступно три кольори: глянцеві зелені і жовтий, а також матовий чорний.

Ціна питання

На краудфандингу 90 Points Smart Suitcase можна замовити приблизно за $125. Це в два рази дешевше металевої валізи з Управлінням по Bluetooth (а ще є версія зі сканером відбитків за $425).

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia