Як хронічне недосипання вбиває організм

Тривале недосипання (людина регулярно спить менше 5 годин) характеризується частим неспанням посеред ночі, невдалими спробами заснути і неможливістю заснути після того, як прокинувся. Це може загрожувати серцево-судинними захворюваннями, діабетом і т. Д.

Хронічне безсоння впливає на всі аспекти життя людини — від настрою і поведінки до фізичного і психічного здоров’я. Короткочасне безсоння можуть викликати хворобу, стрес, зміна роботи, народження дитини та інше. Але вона не має фатальних наслідків для здоров’я і проходить саме за 1-2 місяці, пише ВВС .

А ось тривала депривація сну (людина регулярно спить менше 5 годин) характеризується частим неспанням посеред ночі, невдалими спробами заснути і неможливістю заснути після того, як прокинувся.

» Для кожного нормально-часом мати порушення сну. Хронічним воно стає, коли повторюється протягом більшості ночей, тижнів. Коли впливає на взаємодію з сім’єю і друзями і призводить до неможливості виконання роботи.»- Зазначила доктор, викладач психології в університеті Лідса Анна Вайголл.

Ті, хто хронічно недосипає — мають більше шансів страждати від проблем зі здоров’ям: надмірної ваги, серцево-судинних захворювань, діабету та іншого. Тому якщо у вас проблеми зі сном вже протягом тривалого періоду — потрібно звернутися до лікаря.

Профілактика безсоння:

— Дотримуйтесь режиму сну — від 7 до 8 годин;
— Увечері уникайте рясних прийомів їжі, алкоголю або кави;
— Не використовуйте гаджети перед тим, як лягати спати;
— Провітріть кімнату і спробуйте заспокоїтися перед сном і спите в прохолодній, темній кімнаті.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia