Як правильно бігати — 4 поради

Щоб ефективно бігати довгі дистанції, не шкодячи при цьому здоров’ю, потрібно освоїти правильну техніку бігу, а саме положення спини, голови і рук, як ставити стопи і як дихати.

️ положення тіла

Під час бігу важливо не сутулитися, тримати корпус з розправленими і розслабленими плечима. Адже якщо будете сутулитися — зіб’ється дихання, через що до м’язів буде надходити менше кисню.

Також стежте, щоб не розхитувати під час бігу тулуб. Корпус злегка нахиліть вперед і намагайтеся бігти невеликими кроками. Завдяки цьому стегна не будуть рухатися з боку в бік, будете менше втомлюватися під час бігу.

&Nbsp;

положення голови і рук

Дивіться чітко вперед, а не під ноги. Руки повинні бути зігнуті під прямим кутом (90 градусів) і рухатися вперед і назад, а не поперек тіла.

&# Xfe0f; стопи

При сокосновении ноги з поверхнею правильно ставте стопу — найменш травматичним способом бігу є навантаження на середину стопи. А навантаження тільки на п’яту або передню частину стопи краще уникати.

Дихання

Під час бігу потрібно робити глибокі ритмічні вдихи і видихи, і це не залежить від того — дихаєте ви носом або ротом. Варто робити один вдих-видих кожні два кроки. Інтервал можна поступово збільшувати.

Загрузка ...
PriceMedia