Яка країна найбільш толерантна до ЛГБТ-спільноти

17 Травня в більшості країн світу відзначається Міжнародний день боротьби з гомофобією. Згідно з результатами опитування найбільш дружньою до геїв і лесбіянок країною в світі є Іспанія.

Дослідження проводилися в 40 країнах. Респондентам в опитуванні потрібно було відповісти, чи вважають вони гомосексуальність морально прийнятною або неприемлемой.Из опитаних іспанців 55% відповіли, що вони вважають гомосексуальність морально прийнятною, тоді як 6% вважають це неприпустимим. 38% Відповіли, що це не питання моралі (not a moral issue).Цікаво, що рейтинг базується на відсотку респондентів, які вважають гомосексуальність неприйнятною (unacceptable).

Дивно великий відсоток гомофобії був зафіксований в США, де 37 відсотків вважають неприпустимим гомосексуальність, тоді як 35 відсотків зазначили, що це не питання моралі. Чехія відзначилася високим відсотком опитаних, які вважають гомосексуальність нормальним явищем, навіть випередивши за даним показником Іспанію — 56 відсотків. Однак 14 відсотків чехів сказали, що це аморально.Страны , де найнижчі показники толерантності, включають Гану і Російську Федерацію, де відповідно 98 і 72 відсотків опитаних вважають гомосексуальність недопустимой.Эти результати збігаються з торішнім дослідженням Pew Research Center, яке теж назвало тоді Іспанію найбільш толерантною страной.Несмотря на те, що Іспанія відома як країна, де значна частина населення сповідує католицизм, починаючи з 2005 року в ній було укладено майже 48 мільйонів одностатевих шлюбів. Мадрид також відомий проведенням щорічного гей-прайду, а в 2017 році Мадрид приймав World Gay Pride.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia