Які відтінки помади до лиця карооким

Зазвичай ми підбираємо колір помади під наш образ або ж в залежності від настрою. А потрібно — під колір очей і відтінок шкіри. Так, наприклад, карооким підходять такі відтінки: цукерково-рожевий, абрикосовий, класичний червоний, нюд, ягідний.

Цукерково-рожевий

З цукерково-рожевим кольором помади карооким варто бути обережніше. Чим глибше і темніше тон шкіри, тим темніше повинен бути тон рожевої помади.

Абрикосовий

&Nbsp;

&Nbsp;

Яскравий помаранчевий відтінок йде мало кому, але помада такого кольору виглядає ідеально на дівчатах з карими очима. Вона робить очі яскравіше, а шкіру тепліше. Чим темніше шкіра, тим яскравіше може бути помада.

Класичний червоний

&Nbsp;

У цьому відтінку в рівній кількості поєднуються сині і помаранчеві пігменти, тому він підходить всім, незалежно від кольору очей, волосся і відтінку шкіри.

Нюд

Нюд йде всім, але підбирати його потрібно не до кольору очей, а до відтінку шкіри. Універсальним вважається рожево-персиковий нюд, який підійде і смаглявим і білолицим незалежно від подтона. Якщо шкіра більш теплого відтінку, вибирай тони з явною рижінкой. Якщо шкіра холодного тону — все рожеві нюдовие помади в допомогу.

Ягідний

Якщо у тебе карі очі, то з бордовими помадами діє те ж правило, що і з нюдом: щоб обличчя виглядало більш свіжим, а очі — яскравими, вибирай помади бордового відтінку під тон шкіри. Так, дівчатам з холодним подтоном (від світлої до оливкової шкіри) варто придивитися до ягідним і вишневим відтінкам, а тим, у кого шкіра з теплим подтоном (від світло-медового до бронзового), варто звернути уваги на відтінки з теракотою. До останніх можна зарахувати модних відтінок помади марсала і шоколадно-бордовий.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia