Єгипет покличе туристів на лікування

У міжнародних аеропортах Єгипту відкриються спеціальні офіси з медичного туризму, в яких іноземцям розкажуть, де і як вони можуть отримати відповідні лікувальні та оздоровчі послуги.

Єгипет має намір розвивати і просувати на міжнародній арені послуги медичного туризму в рамках диверсифікації свого турпродукту. В АРЕ вважають, що лікувальний туризм приверне в країну більш високоприбуткових візитерів, принесе країні валюту і дозволить в цілому дати поштовх до розвитку приватної медицини в країні.

За планами Міністерства охорони здоров’я Єгипту медичні турофіси з’являться в аеропортах Шарм-ель-Шейха, Асуана, Олександрії, Хургади і Луксора, а також Каїра. У них буде представлена інформація про клініки і лікарні в зазначених містах, їх спеціалізації та ціни на послуги. Природно, що вартість послуг буде вказана в іноземній валюті, а не в місцевих фунтах. Крім того, планується запустити і інтернет-ресурс, присвячений лікуванню в Єгипті, де необхідні дані будуть розміщені на іноземних мовах. Про конкретні терміни відкриття офісів в кожному з аеропортів і промо-сайту нічого не повідомляється.

Для кращого таргетингу Єгипетський МОЗ планує провести зустріч з іноземними послами, щоб почути їхні запити щодо медичних послуг для туристів в Єгипті, а також зрозуміти потреби жителів зарубіжних країн в тому чи іншому виді лікування, за яким їм буде вигідно їхати за кордон.

Загрузка ...
PriceMedia