YouTube запропонує користувачам Android режим інкогніто

Команда розробників відеохостингу YouTube тестує режим інкогніто для Android-Додатки. Цю функцію вже давно пропонують браузер Chrome і клавіатура Gboard, тому не дивно, що режим інкогніто може з’явитися і в мобільному YouTube.

Першим на зміни в додатку звернув увагу ресурс Android Police. Функція з’явилася в меню «Аккаунт». Судячи з наданих зображень, опції» Змінити аккаунт «і» вийти «об’єднають в один пункт, а нова опція» включити інкогніто » розміститься нижче.

У режимі інкогніто аватар повинен змінитися на відповідну іконку, вся ваша активність на YouTube в поточному сеансі не буде зберігатися, а підписки будуть приховані. По всій видимості, зміни відбудуться на стороні сервера. Зараз функція доступна тільки у деяких користувачів.

У додатку YouTube вже є аналог режиму інкогніто. Це дві опції: «призупинити запис історії перегляду «і» призупинити запис історії пошуку «в меню»Історія та конфіденційність». Але вмикати та вимикати їх кожного разу, коли ви хочете, щоб ваша активність на YouTube не зберігалася, не дуже зручно.

Загрузка ...
PriceMedia