З осені в Києві порушення ПДР фіксуватимуть на камеру

Система фотофіксації порушень ПДР буде запущена в Україні вже восени 2018 року. Для її впровадження вже все готово-визначено фінансування, розроблені необхідні законодавчі та нормативні документи.

Про це повідомив на науково-практичній конференції «Розвиток національної політики у сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації » голова підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко.

За його словами, система фотофіксації порушень ПДР допоможе ефективно боротися з тими, хто ігнорує вимоги дорожніх правил, і відчутно підвищить безпеку на дорогах нашої країни.

Для повноцінного функціонування системи було підготовлено відповідний закон № 2262 — VII , який набере чинності вже у вересні поточного року.

Згідно цього документа відповідальність за зафіксоване порушення нестиме власник транспортного засобу і саме йому відправлятимуться сумнозвісні листи-щастя.

» Така практика успішно діє у всьому світі. Адже транспортний засіб-джерело підвищеної небезпеки, так само як і зброя. Адже ніхто, наприклад, не намагається оскаржити те, що відповідальність за використання зброї в першу чергу несе саме його власник» , — підкреслив голова підкомітету Верховної Ради.

Як повідомив Ігор Діденко, до того часу, як запрацює вищезгаданий законопроект, система фотофіксації вже повинна бути повністю готова до роботи.

Стаціонарні камери планується встановлювати в місцях концентрації ДТП , і вони фіксуватимуть цілий ряд порушень ПДР .

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia