Запуск PayPal в Україні призупинено: названа причина

Укрпошта веде переговори з компанією PayPal про запуск сервісу для клієнтів поштового оператора, але підготовка до запуску була припинена через позов Нової Пошти.

Про це розповів голова Укрпошти Ігор Смілянський.

Дійсно, у нас ведуться переговори з компанією групи PayPal щодо співпраці. Воно буде (повинно було) базуватися на ліцензії на здійснення поштових переказів без відкриття рахунку, яка тепер оскаржується Новою Поштою. Знову ж таки, не тому що у них її немає, а тому що вона у нас є. У них така ліцензія теж є
Ігор Смілянський
Голова Укрпошти

Водночас він не підтвердив інформацію, що за відсутності позову з боку Нової Пошти, запуск сервісу міг би відбутися у квітні цього року, про що писали українські ЗМІ.

Там пару місяців було б на підготовку, яку ми поки призупинили
Ігор Смілянський
Голова Укрпошти

Нагадаємо, на початку травня Нова Пошта подала до суду на нацбанк з вимогою визнати незаконною постанову НБУ про видачу Укрпошті ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

У Новій Пошті звинувачення Укрпошти в затримці приходу PayPal залишили без коментарів.

«Для того щоб отримати цю ліцензію, ми кілька років тому зареєстрували окрему фінансову компанію, яка називається Пост Фінанс. А НБУ взяв і надав ліцензію поштовому оператору Укрпошті, а іншим (поштовим операторам-ред.) — Ні. Це було зроблено явно незаконно», — говорить Лілія Загребельна, PR-директор Нової пошти

&Nbsp;

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia