Хтось з України може зірвати $363 мільйони в Powerball-США в цю середу

Цієї середи, 30 грудня, американська лотерея "Пауербол" проведе свій останній тираж 2020 року.

Це означає, що у вас є шанс подарувати собі відмінний новорічний подарунок у розмірі 363 мільйонів доларів! Ви можете бути здивовані, але у Вас теж, поряд з американцями, є шанс стати переможцем!

Що таке Пауербол і як ти виграєш?

Пауерболл-популярне Американське бінго, яке тримає рекорд по найбільшому джекпоту в історії-1,58 мільярда доларів. Той січневий розіграш 2016 року виграв відразу три квитки, кожен з яких приніс щасливому власникові трохи більше півмільярда доларів.

Хоча сума, яка буде розіграна в цю середу, далека від цього рекорду, ми все ще говоримо про дивовижний приз, і він може бути розірваний в будь-який момент. Так що ж потрібно, щоб виграти його? Все досить просто: переможцем лотереї буде учасник, який вгадає 6 номерів: 5 простих номерів, з діапазону 1-69, і один додатковий номер (Номер Пауербол) від 1 до 26.

Але це ще не кінець магії Пауербол! Якщо вам вдасться вгадати тільки 5 простих чисел (без додаткового номера), ви все одно станете мільйонером! У цьому матчі Ви гарантовано отримаєте приз в $1 мільйон!

Як грати в Пауербол з-за кордону? TheLotter тут, щоб допомогти!

Незважаючи на те, що квитки на Пауербол продаються тільки в США, вам не потрібно закінчувати гру і купувати квитки на літак. Ви можете взяти участь в розіграшах онлайн. Як може підтвердити M. M. З Іраку, який виграв джекпот на 6,4 мільйона мегабаксів в Орегоні в 2015 році, це на 100% легально, і якщо ви виграєте, у вас не буде проблем з отриманням вашого призу.

Граючи з-за кордону, Ви можете скористатися послугами theLotter, провідного сервісу з купівлі лотерейних квитків, який дозволяє любителям лотерей грати в зарубіжні лотереї з 2002 року. Ось як ви можете стати одним з них:

  1. Відкрийте рахунок на TheLotter
  2. Виберіть Powerball (або будь-яку іншу лотерею, доступну на сайті)
  3. Перевірте номери і додаткові ігрові опції
  4. Підтвердіть своє замовлення
  5. Чекайте розіграшу

Також розповімо про те, що відбувається " за лаштунками". Після отримання Вашого замовлення місцевий сервісний агент в країні проведення лотереї придбає квиток від вашого імені і заповнить його відповідно до обраних вами номерами. Після цього квиток буде поміщений в депозитний сейф, але ви можете в будь-який час переглянути його копію у відповідному розділі Вашого аккаунта на сайті.

І найголовніше-ніяких комісій! А найкраще-ніяких комісій!

Якщо ви виграєте, то весь приз ваш, з вас знімається податок. Граючи на theLotter, ви платите тільки один раз — в момент підтвердження замовлення. Послуги сайту оплачуються за рахунок націнки на вартість квитка, тому його ціна на сайті буде трохи вище, ніж в торговій точці.

Грайте в Пауербол!

Новий рік не за горами, так чому б не дати собі шанс почати 2021 рік з призовим фондом в 363 мільйони доларів! Удачі! І, будь ласка, грайте відповідально!

Хтось з України цієї середи може вкрасти 363 мільйони доларів у лотереї Пауербол-США

Цього опівдні, 30 березня, Американський Пауербол проведе свій останній розіграш у 2020 році. Це означає, що у вас є шанс подарувати собі чудовий новорічний подарунок у розмірі 363 мільйонів доларів! Може бути, ви і розчаровані, але, швидше за все, ви станете таким же переможцем, як і американці!

Що таке Пауербол і як ти виграєш?

Пауербол-популярна американська гра в бінго, яка тримає рекорд по найбільшому джекпоту в історії-1,58 мільярда доларів. У цьому розіграші, який відбувся в березні 2016 року, виграли три квитки, кожен з яких приніс щасливому власникові в три рази більше півмільярда доларів.

Хоча сума грошей, розіграних в цю середу, далека від рекордної, це все ж невеликий приз, і він може бути розірваний в будь-який час. Так що ж потрібно зробити, щоб виграти його? Все досить просто: переможцем лотереї стане учасник, якому вдасться вгадати 6 номерів: п’ять основних номерів з діапазону 1-69, а також один додатковий номер (номер "Пауербол") Від 1 до 26.

Але це ще не кінець історії & quot;Пауербол"! Якщо вам вдасться вгадати тільки 5 основних номерів (без додаткового номера), ви все одно станете мільйонером! Така здогадка принесе вам гарантований приз в 1 мільйон доларів!

Як мені грати в Пауербол з-за кордону? TheLotter тут, щоб допомогти!

Незважаючи на те, що квитки на Пауербол продаються тільки в США, вам не потрібно їхати в США, щоб отримати квиток. Ви можете взяти участь у розіграшах в Інтернеті. Як може підтвердити M. M. З Іраку, який виграв джекпот на 6,4 мільйона мегабаксів в Орегоні в 2015 році, це на 100% легально, і у вас не буде ніяких проблем з отриманням призу, якщо ви виграєтеthelotter, провідний сервіс з продажу лотерейних квитків, що дозволяє любителям лотерей грати в зарубіжні лотереї з 2002 року, допоможе вам грати за кордоном. Ось як ви можете стати одним з них:

  1. Відкрийте рахунок в TheLotter
  2. Виберіть Powerball (або будь-яку іншу лотерею, доступну на сайті)
  3. Перевірте номери і додаткові ігрові опції
  4. Підтвердіть своє замовлення
  5. Чекайте розіграшу

Ми також розповімо вам про те, що відбувається "за шторами". Коли ви отримаєте замовлення, місцевий агент з обслуговування клієнтів в країні проведення лотереї купить квиток на ваше ім’я і заповнить його відповідно до обраних вами номерами. Потім квиток буде поміщений в сейф, але ви можете в будь-який час переглянути його копію у відповідному розділі вашого реєстраційного запису на сайті.

І найголовніше-ніяких зборів! Якщо ви виграєте, то весь приз, після сплати податків, ваш! При грі на theLotter ви платите тільки один раз — при підтвердженні замовлення. Послуги сайту оплачуються через ціну квитка, тому його ціна на сайті буде в три рази вище, ніж в торговій точці.

Грайте в Пауербол! Новий рік настав, так чому б не скористатися шансом 2021 року з призовим фондом в 363 мільйони доларів!

Удачі! І, будь ласка, грайте за правилами!

Інформація надана відповідно до статті 10 Конституції України та статті 6 Закону України " Про національні меншини в Україні & quot;

Загрузка ...
PriceMedia