Кабмін віддав у розробку 7 нафтогазових ділянок

Фото: Нафтогаз

Як мінімум $350 млн.Буде інвестовано в розробку родовищ

Підписані угоди з Державною компанією "Укргазвидобування" і трьома приватними компаніями. Це дозволить залучити 12 мільярдів доларів у видобуток газу.

Уряд підписав угоди про розподіл продукції на семи нафтогазових родовищах, які залучать не менше 12 млрд грн. У видобуток газу, повідомила прес-служба Кабміну в четвер, 31 Грудня.

Наприклад, угоду про розподіл продукції підписано на семи об’єктах: Софіївському, Угнівському, Балаклійському, Іванівському, Зінківському, Бузівському, Берестьянському. Тендери на укладення відповідних угод проводилися в 2019 році.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигала, підписання угод продемонструє міжнародним інвесторам, що Україна приваблива для інвестицій і уряд виконує свої зобов’язання.

За словами прем’єр-міністра, держава отримає сотні нових високооплачуваних робочих місць, значну частку видобутих ресурсів і значні податкові надходження.

&Quot;відповідно до укладених угод про розподіл продукції Україна передає право на проведення пошуку, розвідки і видобутку корисних копалин на певній ділянці приватному інвестору на певний період часу. Інвестор, зі свого боку, зобов’язується за свій рахунок виконати покладені на нього роботи з подальшим відшкодуванням витрат і отриманням оплати у вигляді частини прибуткової продукції",- Додано в повідомленні.

За повідомленням прес-служби Держгеологослужби, підписані контракти з "Укргазвидобуванням" на освоєння Бузівської, Бакалинської, Берестянської та Іванівської площ) і з ДТЕК "Нафтогаз" (належить Рінату Ахметову) на освоєння Зінковської площі, група "Гео Альянс" (афільована з Віктором Пінчуком) — по Софіївській області і "Західнадрасервіс" (кінцевий бенефіціар у Державному реєстр юридичних осіб вказаний як "Зіновій Козицький") — по угнівській області. Загальна площа наданих під девелопмент ділянок становить понад 7000 кв. Км. Сума гарантованих інвестицій від девелоперів становить 355 млн. Дол.

& Quot;Угода про розподіл продукції передбачає, що Україна передає право інвестору на проведення пошуку, розвідки і видобутку вуглеводнів на ділянках надр на певний термін, а інвестор зобов’язується виконати роботи за свій рахунок і отримати оплату у вигляді частини видобутку", — пояснив глава Держгеонадр Роман Опімах.

Раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" придбав Юзівську площу. Холдинг почне розробку найбільшої"дрімаючої & quot; ліцензії десятиліття, площею понад 7,5 тис.Кв. Метрів.

Загрузка ...
PriceMedia