Цивкач: в Україну надійшло $49 млрд інвестицій

Фото: Korrespondent.Net

Метою є залучення інвестицій для розвитку економіки

Ця сума є сумою накопичених прямих іноземних інвестицій в нашу країну. Інвестиції надходять, незважаючи на глобальну тенденцію зниження залучення інвестицій.

Станом на кінець вересня 2020 року загальний обсяг накопичених прямих іноземних інвестицій в Україну склав 49 млрд. Дол. Про це повідомив виконавчий директор компанії "Українвест" Сергій Цівкач, повідомляє сайт "Українвест".

&Quot;цього недостатньо, але інвестиції надходять в країну, незважаючи на пандемію". Подивіться на світовий ринок — це безпрецедентна ситуація", — сказав Цівкач.

За його словами, через пандемію в більшості країн світу спостерігається знижувальна тенденція в залученні інвестицій. Україна, вважає Цівкач, не є винятком. Разом з тим, виконавчий директор компанії " Україна; повідомив, що Україна використовує цей час для проведення реформ, які в подальшому значно збільшать обсяг інвестицій в країну.

Таким чином, основними досягненнями минулого року стали: реформа системи обігу сільськогосподарських земель, прозорі аукціони з приватизації державного майна, лібералізація алкогольної промисловості, успішний продаж дозволів на користування надрами, перші концесійні угоди, початок масштабної оцифровки комунальних послуг, прийняття законів про внутрішній водний транспорт, державна підтримка інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

& Quot;даний президентський закон про інвестиції дає можливість створення групами компаній спільних інвестиційних проектів, відкриває можливості не тільки для великого бізнесу, але і для широкого кола інвесторів", — додав Звікач.

У той же час він назвав три проблеми, які обговорюються з інвесторами: суди, корупція і монополії.

&Quot;Ми . Працюємо над вирішенням проблем інвесторів. У грудні минулого року була відновлена комісія із захисту бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату, яку очолить Прем’єр-міністр України", — сказав виконавчий директор "Україна-Інвест".

Сергій Цвікач висловив сподівання, що системна робота щодо захисту інвестицій та прав інвесторів дозволить відновити довіру "до української держави, вітчизняної економіки та українських чиновників", а також вирішити більшість проблемних питань.

&Quot;Наша мета — залучення інвестицій для розвитку нашої економіки", — сказав Цвікач, додавши, що плідна співпраця є і з українським бізнесом.

Раніше повідомлялося, що концесії принесли Україні 3,7 млрд.Грн. Інвестиція.

Додамо, що Рада прийняла закон про "ІНВЕСТ-нянях". Документ гарантує підтримку українським та іноземним інвесторам, обсяг інвестицій яких перевищує 20 млн.Євро.

Загрузка ...
PriceMedia