Ніяких турбот! Вибираємо Автоматичний туалет для кішки

Для того, щоб зберегти чистоту і мінімально брати участь в прибиранні за кішкою і створені автоматичні туалети. Що це за диво-техніка і як його вибрати?

Плюси і мінуси моделей

Как выбрать автоматический туалет для кота?

Як видно з назви, Автоматичний туалет самоочищається, тим самим дуже сильно полегшуючи життя власника кішки. З таким агрегатом вам більше не доведеться збирати наповнювач по всій квартирі, возитися з його оновленням і застосовувати всілякі хитрощі, щоб позбутися неприємного запаху.

В основі автоматичного лотка лежать сенсори, які реагують на присутність тварини і включають механізм очищення через деякий час після того, як кішка покине туалет.

Сучасні автоматичні туалети для тварин вирішують проблему не тільки з неприємним запахом, але і якісно дезінфікують лоток, піклуючись про здоров’я вашого вихованця, а також позбавляють вас від маси клопоту. Більш того, більшість моделей взагалі не використовують наповнювач.

Мінусів у пристрою всього два. Перший з них — це гучна і раптова очищення, яка може налякати кішку, якщо вона в цей час буде знаходиться біля туалету. Втім, шум і з’являється з нізвідки вода іноді навпаки привертають увагу вихованців.

Другий мінус-це немаленька ціна, і тут вам доведеться вирішувати, що дорожче — гроші або Ваш час, сили і здоров’я тварини. Середня модель автоматичного туалету коштує 10 000 грн.

Критерії вибору

Как выбрать автоматический туалет для кота? Критерии

Виробників і моделей автоматичних котячих туалетів на сучасному ринку не так вже й багато, тому дуже складно виділити якісь універсальні для всіх параметри, за якими потрібно вибирати девайс. Безумовно, варто звертати увагу на якість збірки, кількість споживаної електроенергії, можливість налаштування і простоту обслуговування.

Також важливо розуміти, як саме модель утилізує відходи котячої життєдіяльності. Деякі туалети оснащуються окремим контейнером, це додає їм мобільності, але контейнер потрібно систематично очищати вручну. Самі просунуті варіанти підключаються безпосередньо до каналізації, але це означає, То з місця на місця такий туалет особливо не пересунеш.

Популярні моделі

Как выбрать автоматический туалет для кота? Популярные модели

У топ моделей котячих автоматичних туалетів входять наступні:

Cat Genie 120. Лідер на ринку, повністю автоматична модель, яка підключається до каналізації і водопроводу. Містить спеціальний миється наповнювач, який не потрібно міняти, а також спеціальний шампунь, капсулу з яким доведеться замінювати кожні 4 місяці. Найдорожча модель, коштує від 15 000 грн.

Kopfgescheit KG7010DC . На вигляд цей туалет практично не відрізняється від унітазу для людини. Наповнювач в ньому не використовується, датчик зливу спрацьовує тоді, коли кішка відходить на достатню відстань від девайса. Для роботи системи обов’язково потрібна електроенергія, а при змиві витрачається чимала кількість води, що варто врахувати, якщо у вас стоїть лічильник. Ціна моделі — від 8000 грн.

Oster PET RETAIL. Для нормальної роботи цієї моделі потрібен наповнювач, а також регулярна заміна досить дорогих фільтрів. До плюсів можна віднести гранично просте обслуговування, повну нейтралізацію запаху завдяки вбудованому безшумному вентилятору і невибагливість туалету до типів наповнювача. Найдешевша модель-коштує від 2000 грн.

Вибираючи Автоматичний туалет для свого вихованця, ви не тільки економите собі сили і час, але і дбаєте про здоров’я кішки.

Вибрати все необхідне для утримання кішки, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia