Лайфхак: чим замінити поліетиленові пакети

3 Липня-Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів.

Світ наполегливо хоче відмовитися від поліетиленових пакетів. Ми вирішили розібратися, які альтернативні варіанти поліетилену можна знайти на полицях магазинів і в Інтернеті і чим вони кращі звичних пластикових пакетів.

Пакети та обгортки з паперу

Альтернатива полиэтиленовым пакетам Мабуть, найбільш екологічні і безпечні паперові пакети. Застосовувана для їх виготовлення крафт-папір здатна швидко біологічно розкладатися на звалищах, не завдаючи непоправної шкоди природі. Такі пакети витримують досить значну вагу і можуть використовуватися багаторазово.

Істотний недолік — їх дорожнеча, а також використання в якості сировини не тільки макулатури, а й частково відходів деревообробки.

Широко застосовується в якості пакувального матеріалу пергаментний папір: в неї загортається риба, м’ясо, масло та інші продукти.

Сміттєві біорозкладані пакети для українського споживача

Альтернатива полиэтиленовым пакетам. Биоразлагаемые пакеты Виявляється, українські виробники вже 8 років, як налагодили виробництво спеціальних сміттєвих біопакетів. Автори розробки-фахівці корпорації «біосфера». Серію розкладаються протягом 3-х років пакетів для сміття біо можна знайти в торгових точках під торговою маркою «Фрекен Бок». Процес виготовлення упаковки відповідає всім стандартам Європи, про що свідчить лабораторний сертифікат Symphony Environmental. Після закінчення 3-х річного терміну, диво-пакет розкладається на воду, гумус і вуглекислий газ, а не метан, що також є важливим екологічним фактором.

Плетені сумочки, стильні сіточки для продуктів

Альтернатива полиэтиленовым пакетам. Старые добрые авоськи Відмінно підійдуть для розміщення продуктів в упаковці і товарів плетені з різних матеріалів багатофункціональні Жіночі сумки. З огляду на зростаючу популярність подібного аксесуара, вони цілком можуть служити в якості альтернативи пластиковим пакетам, тим більше, що жінка з повним пакетом продуктів виглядає аж ніяк не привабливо. Куди краще скласти свої покупки в трендову сумочку, підібрану в тон гардероба. Обсяг і якість можна підібрати на свій смак: бавовна, капронова нитка, соломка, Довга, квадратна, трапецієподібна.

Мішечки з тканини

Альтернатива полиэтиленовым пакетам. Тканевые сумочки и мешочки Зшиті самостійно або куплені в магазині мішечки для сипучих продуктів — відмінна альтернатива поліетиленовим пакетам. Варто відзначити, що наші предки здавна застосовували такий вид тари, причому шили з чисто білої лляної тканини, як найбільш екологічного матеріалу. Попередньо проваривши їх в сольовому розчині, ви не будете переживати, що в них заведеться харчова міль. Сипучі запаси в такій тарі зручно зберігати на поличках в коморі, погребі та інших зручних місцях. Для тривалої експлуатації, досить тільки періодично випрати і ретельно висушувати тканинні мішечки

Оптимально плануйте свої покупки протягом тижня

І наостанок, хочемо дати пораду з організації шопінгу, який також сприяє економії на поліетиленових пакетах. Просто необхідно розумно розподілити перелік придбаних щодня продуктів: більш об’ємні (м’ясо, цукор, борошно, крупи, овочі, пакетоване молоко, рослинне масло) купуйте разом з дітьми і чоловіком у вихідні дні. В цьому випадку, покупки можна скласти відразу в авто або донести до будинку у великій господарській сумці. При такому підході в будні дні ваша сумка не буде надмірно навантажена. Вам залишиться тільки купувати продукти щоденного попиту: сир, хліб, солодощі, зелень. Якщо ви з сім’єю ходите в магазини щодня, придбайте і зшийте кілька зручних і об’ємних сіток для продуктів і назавжди позбудьтеся від поліетиленових пакетів.

Загрузка ...
PriceMedia