Романтичний лікнеп. Красиво зізнаємося в почуттях

Той самий момент, коли душа і серце йде в п’яти: а раптом на «люблю» не відповість взаємністю»? Але на 14 лютого шанси почути «Я тебе теж» збільшується просто в рази. Ідеї для зізнань, після яких відмовити неможливо.

Торт у вигляді серця

Признания на день святого Валентина: несколько идей. Торт Дівчата великі ласуни. Замовте гарний торт у вигляді серця. А якщо на ньому ще й фото дівчини-просто космос. Попросіть написати на ньому про ваші почуття. Нехай тортик говорить замість вас.

Прикраси з сердечком

Признания на день святого Валентина: несколько идей. Украшение с сердечком Зараз ми не будемо говорити про обручки. Це зовсім інша сторі. Існує такий стереотип, що саме коштовності дійсно говорять про почуття молодої людини. Якщо ваша кохана не хіпстер і любить прикраси, подаруйте ювелірний виріб з сердечком. Золота прикраса замість «тисячі слів». Кільце з сердечком, кулон у вигляді серця або ключик від вашого серця розкажуть про ваші почуття.

Білборди і сітілайти

Уявляєте, рано вранці дівчина їде в університет або на роботу. Слід за звичним маршрутом, піднімає очі і бачить перед собою свою величезну фотографію. А на ній-слова любові. Публічне визнання завжди вводить в ступор і справляє неймовірний ефект. А що почнеться, якщо їй дозволять подружки, розкажуть, як бачили її фото! Найгарячіші поцілунки ввечері вам забезпечені!

Вогняне освідчення в коханні

Признания на день святого Валентина: несколько идей. Fire-show Домовтеся з хлопцями, які влаштовують fire-шоу. Вони не тільки танцюють з вогнями, але і можуть викласти вогненну напис з палаючим серцем, ім’ям вашої коханої і написом «Я тебе люблю». Побачить шоу в темряві-втратить дар мови.

Відеознання

Запишіть відео, в якому ви зізнаєтеся дівчині в любові. Надішліть посилання через месенджер. А ще крутіше прокрутити запис в публічному місці: кінотеатрі, на міській площі, якщо там є більше екрани. Або навіть вдома під час перегляду фільму вдома. Вона ніяк не чекатиме таких романтичних титрів!

Серенада під вікнами

Так, трошки холодно, щоб виспівувати серенади на вулицю. Та й сусіди можуть занервувати. Але ви можете прийти з музикантами, повітряними кульками, квітами і влаштувати перфоманс для вашої коханої. Необов’язково на вулиці, можна біля її квартири.

Подаруйте «мільйон квітів»

Признания на день святого Валентина: несколько идей. Огромный букетище Які квіти у вашої дівчини найулюбленіші? Тільки чесно. Ви здивуєтеся, але не всі панянки в дикому захваті від троянд. Деякі більше люблять лілії, інші обожнюють весняні квіточки. Хтось навіть любить Кактуси! Можливо, ваша кохана обожнює рослини в горщиках? Якщо це так, зробіть сюрприз. Розставте по кімнаті побільше квітів, розвісьте скрізь повітряні кульки, визнання в любові.

Замовте парний подарунок

Признания на день святого Валентина: несколько идей. Парный подарок Нехай ваш подарунок завжди нагадує у вашій любові. Зараз багато прикольних принтів, які наносять на футболки, гуртки, кепки і взагалі будь-яку поверхню. Нехай будуть написи, які говорять про ваші почуття. Розповідайте всім оточуючим, що ви-пара. Наприклад, на вашій футболці буде написано «Люблю її», а на футболці дівчини — «Люблю його». І такою футболкою ви зізнаєтеся в коханні.

Влаштуйте квест в квартирі

Сховайте подарунок в затишне містечко. Щоб його знайти, кохана повинна буде вирішити безліч завдань. З пункту » А «в пункт» Б » її будуть водити записки, залишене вами в різних місцях. На кожній з них залишайте визнання і ніжні слова.

Реклама у виданні, яке вона читає

Ви можете опублікувати фотографії вашої дівчини і визнання в любові. Для неї буде великим сюрпризом, якщо вона відкриє сайт, який зазвичай читає, і раптом побачить себе. Замовте таке визнання у групи в соцмережах, яку вона читає.

Напишіть 100 причин, чому ви її любите

Признания на день святого Валентина: несколько идей. 100 причин На 14 лютого закохані обмінюються валентинками в знак любові. Підійдіть з креативом. Вашою валентинкою може стати звичайна банку. Прикрасьте її. А всередину складіть сувої, перев’язані з червоними стрічками. У кожному з них напишіть, чим вона вам так дорога. Включіть в список як зворушливі написи і компліменти, так і гумор. Пожартуйте ,» ти теж любиш піцу з ананасами, як і я» або «ти можеш витерпіти мій хропіння».

Замовте книгу про неї

Івент-агентства можуть вам підсобити з оригінальним освідченням у коханні. Вони перероблять сюжет романтичної книги. Імена головних персонажів замінять вашими. І тоді любовні зізнання з вуст головного персонажа зазвучать зовсім по-іншому. Якщо ваша дівчина любить читати, такий інтелектуальний подарунок її зворушить.

Так, наші поради та ідеї про визнання в любові відносяться до хлопців. Але як же бути дівчатами в цей день? Підіть краще нашій раді. Дочекайтеся визнання від хлопця. І скромно дайте відповідь»і я тебе теж». Це так по-жіночому:) а улюбленого краще порадуйте класним подарунком, який і так скаже все за вас.

Вибрати подарунки на 14 лютого, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia