Як правильно наклеїти захисне скло

Поради професіоналів, з якими захисне скло приклеїться ідеально.

Багато хто переживає, що не зможуть приклеїти захисне скло рівно, щоб воно ідеально підійшло до смартфону. Але в цьому немає нічого складного. На упаковці скла є інструкція з ілюстрацією. Слідуючи їй, все пройде швидко.

Готуємо місце

Как правильно наклеить защитное стекло

Приміщення не повинно бути курним. Тому клеїти скло на вулиці, коли здіймається вітер — погана ідея. Якщо пил потрапить під захисне скло, вам доведеться жити з бульбашками на екрані гаджета або мучитися їх видаленням. В ідеалі, зробити вологе прибирання в кімнаті або хоча б провітрити приміщення. Протерти поверхню столу, на якому збираєтеся клеїти скло. Вимити руки.

Готуємо інструмент

Как правильно наклеить защитное стекло

Крім самого захисного скла вам знадобиться: спеціальна рідина для очищення дисплеїв або спирт, ганчірка з мікрофібри (вона не залишає ворсинок), скотч, ножиці, Пластикова картка (можна скребок). У комплекті зі склом виробник докладає спиртову і суху серветки.

Приступаємо до роботи

Как правильно наклеить защитное стекло

  1. Знежирюємо поверхню екрану. Для цього ідеально використовувати спеціальну рідину для очищення дисплеїв. Якщо її немає, згодиться і звичайний спирт. Добре протріть скло, видаливши всі цятки. Особливо, якщо ви переклеюєте плівку і на склі є залишки клею. Потім беремо ганчірочку, добре протираємо екран. Бажано брати серветку з мікрофіброю. Можна взяти ганчірочку для протирання окулярів.
  2. Клеїмо скло. Для цього вам знадобиться скло і»золоті руки». З одного боку скло вкрите захисною плівкою. Її потрібно видалити. Для того щоб зняти захисну плівку, її потрібно потягнути за спеціальний стікер.
  3. Тепер скло треба тримати по краях, щоб не залишити свої відбитки пальців на поверхні. Не торкаючись екрану, акуратно прикладаємо скло до смартфону на відстані півсантиметра. Вирівнюємо так, щоб всі вирізи збігалися: динаміки і кнопки були під отворами. Коли ми впевнені, що все лежить ідеально, опускаємо скло на екран. Воно моментально кріпиться на смартфоні.
  4. Якщо бачите бульбашки повітря, то приберіть їх за допомогою серветки з мікрофібри. Просто протирайте екран від центру до країв, виганяючи зайве повітря. Якщо потрапила ворсинка, то на склі буде додатковий пухирець. До печалі, його не вийде прибрати ганчіркою. Доведеться заново піднімати захисне скло.

Як переклеїти?

Знадобиться пластикова картка, скребок або зубочистка. Потрібно підчепити краю скла і підняти так, щоб можливо було дістати порошинку. Завжди можна підняти скло і прибрати смітинку за допомогою клейкої сторони скотча. Для цього наклейте на ділянку екрану шматочок прозорого скотча і різко відірвіть його разом зі сміттям. Тепер повертаємо скло в зворотне положення.

Кращі ціни на захисні скла на Price.ua

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia