Якість з Фінляндії: бренд Reima

Фінський бренд одягу Рейма з тих компаній, що просто добре роблять свою роботу. Він не проводить гучних колаборацій з зірками, не влаштовує благодійні вечірки із запрошенням відомих реперів. Зате одяг від Reima-це якість і доступність, а також історія, довжиною майже в 80 років.

Побічний продукт військового виробництва

Компанія Reima отпочковалась від іншої фінської фірми, яка в роки Другої світової війни спеціалізувалася на пошитті військової форми. У 40-х роках останню евакуювали з Гельсінкі в місто Канкап, потім повернули, але частина потужностей залишилася. Після закінчення війни форма була вже не потрібна, тому свіжостворене підприємства стало виробляти одяг для жінок і дітей. Забавно, що для пошиття використовувалися матеріали, що залишилися від армійської форми-тканина для військових наметів і маскувальних костюмів. Пізніше спеціалізація схилилася в бік випуску комбінезонів для дітей, в яких так відчайдушно потребували жителі післявоєнної Фінляндії.

У 1952 році невелика фабрика з пошиття одягу трансформувалася в солідне підприємство з назвою «Рейма-Пукіне». Працівники компанії не просто створювали одяг, а й розробляли нові матеріали, щоб маленькі клієнти не мерзли і не мокли. Найвидатнішим досягненням стає Матеріал Entex, який відмінно відштовхує воду.

У 70-х роках компанія Рейма знаходить видатного партнера в особі Радянського Союзу. Він став основним ринком збуту продукції, що дуже боляче б’є по фірмі в 80-х, коли СРСР наближається до розпаду. У 1990 році у зв’язку з втратою головного економічного партнера бренд Reima опиняється на межі банкрутства.

Нові матеріали, нові ринки

Качество из Финляндии: бренд Reima

Від повного краху бренд врятувало дві події. Перше-це початок співпраці з компанією Tutta, теж займається створенням одягу для дітей. Друге-розробка матеріалу Reimatec, що володіє відмінними водовідштовхувальними властивостями. Завдяки цьому матеріалу, а також перенесенню виробничих потужностей в країни Балтії і Китай, Рейма швидко займає лідируючі позиції на ринку верхнього одягу для дітей.

У 2000-х роках асортимент бренду розширюється, в ньому з’являється взуття. Потім фахівці Рейма розробляють багатошарову дихаючу тканину, створюють дитячу термобілизну. Відкриваються магазини в Китаї. На сьогоднішній день одяг від Reima можна купити в 70 країнах світу, в тому числі і в Україні, а вся продукція має низку особливостей, про які варто поговорити окремо.

Екологічна і багатошарова одяг

Качество из Финляндии: бренд Reima

&Nbsp;

З 2018 року компанія Рейма починає активно розвивати Еко-напрямки у виробництві. Наприклад, куртку Voyager можна здати на переробку, в результаті якої вона перетвориться в полімери, які можна буде використовувати для створення нового одягу. З 2017 року при виробництві одягу не використовуються фторуглероди, натуральна шкіра і хутро. А одяг Reima SunProof більш, ніж наполовину складається з матеріалів, отриманих в результаті переробки пластикових пляшок. Також в комплекті з одягом йде набір для ремонту, щоб вашу улюблену куртку або комбінезон можна було легко полагодити.

Тепер про багатошаровість. Концепція гардеробу від Рейма-це три шари:

  • Базовий. Відповідає за контроль вологи, не дає тілу дитини потіти, що особливо важливо в жарку погоду. Базовий шар-це легкі футболки.
  • Проміжний. Дає додаткове утеплення. Це верхня весняна і осіння одяг.
  • Верхній. Вітронепроникний одяг з вологовідштовхувальним покриттям для холодного сезону.

Останні два шари-це повністю проклеєні шви, високі дихаючі властивості і підвищена зносостійкість. У такий одяг ваша дитина може сміливо гуляти під дощем, кататися на велосипеді, в загальному, вести активний спосіб життя.

Лінії та колекції

Детская одежда Reima

Reima-це одяг для дітей різного віку. Так Лінія Tutta — це речі для новонароджених і немовлят, Lassie — для дітей від 2 до 10 років, а Progress — для підлітків. Крім того, є кілька ліній дизайну:

Play. Лінія верхнього одягу для дітей, що поєднує практичність з цікавим дизайном. Речі з цієї лінійки можуть похвалитися підвищеною стійкістю до води і вітру, міцністю і грязеотталкивающими властивостями. Вони ідеально підходять для ігор на свіжому повітрі в будь-яку погоду, а малюк відчуває себе в них дуже комфортно.

Читайте також: Кращі ігрові набори для дітей

Urban. Міський одяг для підлітків. Є спеціалізовані моделі для хлопчиків і дівчаток, а також моделі унісекс. Як і весь одяг від Reima, моделі з цієї лінії відрізняються підвищеною практичністю і великою різноманітністю.

Casual. Одяг з утепленням для температури до -15 градусів. Дизайн нагадує одночасно Міський і спортивний стиль.

Active. Спеціальний одяг для юних спортсменів. Виготовляється з особливо міцних і комфортних тканин, при створенні велика увага приділяється міцності швів і надійності блискавок і гудзиків.

Tec-X. Спортивний одяг, орієнтований на низькі температури. Моделі зроблені з надміцної безшовної тканини і можуть використовуватися при морозі до -30 градусів.

Newborn. Лінія одягу для новонароджених. Виготовляється з екологічної тканини, є спеціальне локальне утеплення штанів, щоб дитині було не холодно сидіти.

Також розрізняти одяг від бренду за властивостями можна за бирками:

  • Червоні. Одяг створений для повсякденного носіння при нормальних для сезону температурах.
  • Срібні. Моделі з підвищеною водостійкістю, розраховані на умови європейської зими або української весни-осені. Відрізняються повністю проклеєними швами і брудовідштовхуючим покриттям.
  • Чорні. Одяг для екстремальних умов, наприклад, сильного вітру або дуже низьких температур. Ідеальний одяг для катання на лижах або санках, гри в сніжки та інших зимових видів дозвілля.

При розробці одягу Рейма орієнтуються на скандинавську погоду, а це означає, що ваш малюк буде надійно захищений від холоду і вітру, при цьому буде відчувати себе максимально комфортно. Компанія активно використовує спеціалізовані матеріали власного винаходу, які відповідають світовим екологічним стандартам, не викликають роздратування ніжної дитячої шкіри. Купуючи такий одяг для своєї дитини, ви дбаєте про його здоров’я і допомагаєте стильно виглядати.

Вибрати дитячий одяг зручно на Price. U a.

Кращі ціни на Дитячий одяг на Price.ua

&Nbsp;

Автор: Євген Semar Новик

Загрузка ...
PriceMedia