Топ-3 вдалих подарунків мамі

Що спільного у настільної гри, масажера і книги? Все це можна подарувати мамі! При чому для цього навіть не потрібен привід.

Подаруйте мамі. Настільну гру

Лучшие подарки маме. Настольная игра Настільна гра — відмінний спосіб і відволіктися, і розважитися. Тихими вечорами замість телевізора можна спілкуватися з домашніми, а якщо прийшов повний будинок гостей — повеселитися як слід.

Старий добрий Елліас (Аліас, зрозумій, якщо зможеш). Це відома гра для великої компанії. Суть її в тому, щоб пояснити загадане слово напарникам по команді. Гра допоможе стати мамі або іншим гравцям в центрі уваги, згадати весь свій словниковий запас і навіть зробити його ще багатшим. Але найважливіше, що без посмішок і сміху гра не проходить!

Грати можуть як діти від 7 років, так і всі дорослі.

Видів цієї настільної гри буває кілька. Для юніорів , універсальний сімейний , Еліас — чоловік проти жінки .

Ціна — від 197 грн до 617 грн.

Ще один варіант настільної гри — Уно.

Настільна карткова гра УНО-це весела, проста і динамічна гра для будь-якої компанії. Можна грати також удвох. Правила прості. Уно може цілком замінити звичну для мами-тата гру»в дурня». До гри радісно підключаться і діти, і онуки.

Ціна — від 40 до 242 грн.

І ще одна забава, яка може розважити маму, особливо взимку. Це пазли . Тут варіантів-величезна безліч. Це і природа, і пейзажі, і міста. Кількість штук стартує від 500 до декількох тисяч. Головне вибрати тематику і відповідний розмір.

Ціна — від 200 грн.

Подаруйте мамі. Масажер

Лучшие подарки маме. Массажер Масажер-прекрасний спосіб розслабитися і тримати м’язи в тонусі. Видів масажерів-дуже багато. Від універсальних з насадками до масажерів для обличчя і тіла.

Але найпопулярніший варіант-це масажер для ніг. Він допоможе від болю в ногах, при набряках, травмах, допоможе тим мамам, які ведуть сидячих спосіб життя (на роботі, наприклад). Масажери для спини бувають механічні («чесалки», пластикові» зірочки», є електричні Масажери.

У топі продажів — Beurer MG55 . Це ручний, портативний масажер для тіла з функцією вібромасажу. З його допомогою можна робити поплескує і розслабляючий масаж, є 3 змінних насадки регулюванням інтенсивності.

Читайте: Як вибрати масажер

Подаруйте мамі. Книжку

Лучшие подарки маме. Букридер Книга — найкращий подарунок. Цю істину ще ніхто не відміняв. Тому з таким подарунком, і особливо мамі, ви не прогадаєте. Паперові книги поступово відходять у минуле, а ось електронні будуть служити довго і нагадувати про те, хто її подарував.

Хороший варіант недорогої і функціональної книги — Amazon Kindle 6 .

Це книга з 6-дюймовим дисплеєм, з можливістю виходу в інтернет. Підтримує текстові формати TXT, PDF, MOBI, DOCX, DOC, AZW, PRC і графічні JPEG, GIF, PNG, BMP. Також Amazon Kindle 6 змінює розмір шрифту (якщо маму почало підводити зір) і навіть може читати вголос! Об’єм оперативної пам’яті — 512 Мб, вбудованої — 4000. Цього вистачить, щоб закачати в книгу мало не всю мамину домашню бібліотеку.

Ціна — від 1899 грн.

Вибрати подарунок для мами і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia