Упаковуємо подарунки оригінально: 10 ідей

Чарівний горішок, в якому захований новорічний подарунок і рукав від старого светра: давайте креативно упакуємо презент! Нехай запам’ятається надовго!

Лоток з під яєць

Завалявся будинку лоточок з-під яєць? Беремося за фарби, і розфарбовуємо його на свій розсуд. Такий контейнер можна прикрасити намистинками, мішурою, обернути стрічкою. Дуже креативна упаковка!

Сірникова коробка

Даруєте флешку, ювелірну прикрасу, або який-небудь крихітний гаджет? Так і покладіть в сірникову коробку, який ви повісите на ялинці. Буде круто! Тільки прикрасьте саму коробку, обернувши її папером. Можна купити наклейки, які часто продаються в канцелярських магазинах. І просто підібрати візерунок. Прикрасьте коробок гудзиками, намистинками, бантиками та іншої мішурою. І спокійно вішайте на ялинку! Не забудьте підписати, кому він призначається.

Старий одяг

Сто років не носіть свій светр? Відрізайте рукава! Вони стануть теплою упаковкою подарунка. Якщо потрібно, акуратно підшийте рукава з одного боку або просто зав’яжіть вузлом. Зробіть симпатичні мішечок, декорують його стрічкою, гудзиками, прикрасьте шарфиком. Оригінальна упаковка готова!

Повправляйтеся на рушниках

Пам’ятаєте, як спритно крутять фантастичних лебедів з рушників в єгипетських і турецьких готелях? Спробувати щастя. Купіть невеликий рушник, з якого можна створити забавного звіра. Вкладіть всередину подарунок. Краще вибрати рушник з новорічним візерунком, наприклад, оленями.

Скляна банка

Звичайна баночка може послужити красивою упаковкою. Прикрасьте скляну кришку мішурою, обв’яжіть стрічками. Покладіть всередину свій подарунок і напишіть привітання!

Пустіть вхід Туалетний папір

Вже зовсім креативна упаковка — втулка від туалетного паперу. Якщо її кінчики заправити всередину, вийде дуже симпатична посилочка. Залишиться декорувати бантиками або тканиною.

Цукерковий «ананас»

Якщо даруєте урочисто пляшку шампанського або іншого напою, обліпіть її цукерками. Виглядати буде дуже круто. Додайте листочків з кольорового паперу: надайте вид ананаса.

Ретро-фото

Прикрасьте упаковку фотографіями! Круто виглядають чорно-біліше: це дуже стильно. Кращий варіант-декорувати ними звичайну крафтовий папір. Можна додати бантик, шишки, соснові гілки і перев’язати все грубої мотузкою.

Подарунковий горішок

Майже три горішки для Попелюшки: подаруйте хоча б один, але позолочений. Якщо ви даруєте невелике прикраси, наприклад сережки або кулон, їх можна заховати в горішок. Акуратно розколоти, витрусити його вміст, позолотити дно, заховати кулончик. Залишається перев’язати його стрічкою, щоб не розколовся завчасно.

Крафтовий папір

Використовуйте шишки і ялинові гілочки. Можна взяти палички кориці або гроно горобини. Зверніть увагу на крафтовий папір. Незважаючи на свою простоту, вона виглядає стильно! Ви можете взяти грубу мотузку контрастного кольору, перев’язати свій подарунок, а зверху закріпити декор.

Вибрати подарунки і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia