Кращі кондиціонери: топ-10 бюджетних моделей

Набридла спека, хочете створити комфортний клімат на роботі і вдома? Кондиціонер є найбільш затребуваною технікою в літній період. Щоб вибрати відповідну модель-читайте топ-10 бюджетних кондиціонерів, вартістю до 7000 грн за версією Price.ua .

DEKKER DSH95R / L

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. DEKKER DSH95R/L

Дуже добре підходить для приміщення не більше 23 кв. М. Працює на охолодження в межах зовнішніх температур від 10 до 45 градусів і на обігрів в межах-7-30 градусів, що дозволить використовувати його і при мінусовій температурі. Володіє невеликим рівнем шуму внутрішнього блоку — 31 дБ і зовнішнього — 51 дБ. Зовнішній блок оброблений покриттям проти іржі.

Кондиціонер може також працювати на осушення повітря, є нічний, автоматичний і турбо режим. Система очищення повітря дозволить вловлювати частинки пилу, ворсинок. Потік повітря регулюється, а його витрата дорівнює 450 м 3 /ч.

Наявність таймера за допомогою пульта ДУ дозволить комфортно налаштувати час роботи кондиціонера.

У моделі встановлений компресор Toshiba/Matsushita. Споживана потужність на охолодження і обігрів дорівнює 0,75 / 0,73 кВТ.

Розмір внутрішнього блоку — 74,5x25x19,5 см.

Вартість — від 4650 грн.

Читайте: Як вибрати метеостанцію для будинку

SENSEI FTE-23TW

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. SENSEI FTE-23TW

Рекомендується використовувати на площі до 20 кв. М. Може обігрівати при низьких температурах до -7, охолодити при температурі повітря від +18 до +43 градусів. Є функція авторестарт (при раптовому виключенні приладу буде використана програма, яка була задана раніше).

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, нічний режим. Також кондиціонер проводить самодіагностику і самоочищення.

Оснащений пультом управління, Led дисплеєм і компресором GMCC.

Потужність споживання на охолодження/обігрів дорівнює 0.73/0.69 Квт. Витрата повітря-430 м 3 /ч. Внутрішній блок володіє рівнем шуму — 26 дБ, а зовнішній — 49 дБ. Розміри внутрішнього блоку-24х71,8х18 см.

Вартість-від 5398 грн.

ZANUSSI ZACS-09HPR / A15 / N1

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. ZANUSSI ZACS-09HPR/A15/N1

Підходить для приміщень не більше 25 кв.М. Призначений для охолодження, обігріву, осушення і вентиляції повітря (без обігріву та охолодження).

Багаторівневе очищення повітря від запахів, пилу і бактерій здійснюється за допомогою двох фільтрів, в тому числі антибактеріальним, на пластину якого нанесений діоксид титану. Є іонізація, яка допоможе зробити повітря чистим, свіжим і корисним. Рухливі жалюзі в автоматичному режимі рівномірно розподілять повітря і підтримають потрібну температуру.

Прилад оснащений автоматичним, турбо режимом, пультом ДУ і таймером, також є функція самодіагностики.

Працює при температурі зовнішнього повітря від -7 до 47 градусів. Шум внутрішнього блоку в робочому стані — 24 дБ. Споживана потужність на охолодження і обігрів — 0,825 кВт і 0,748 кВт. Витрата повітря-450 м 3 /ч.

Розміри внутрішнього блоку 70×28,5×18,8 см.

Вартість — від 6110 грн.

Читайте: Як вибрати вентилятор для будинку

MIDEA MSMA-09HRN1-Q

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. MIDEA MSMA-09HRN1-Q

Створить комфортну температуру в приміщеннях до 26 кв.М. Здійснює обігрів, охолодження, осушення і вентиляцію повітря. Рекомендується включати при температурі повітря не вище -7 і +43 градуси.

Є турбо режим, іонізація повітря, нічний режим, таймер і самодіагностика. Оснащений пультом управління і led дисплеєм. Жалюзі працюють в автоматичному режимі. Алюмінієвий теплообмінник з покриттям допоможе впоратися з конденсатом на внутрішньому блоці, тому цвіль і бактерії не будуть утворюватися.

Рівень шуму-27 дБ, витрата повітря-420 м 3 /ч. Споживана потужність дорівнює 0,82 кВт.

Розмір внутрішнього блоку 71,5х28,5х19,4 см.

Вартість — від 6595 грн.

IDEA ISR-09HR

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. IDEA ISR-09HR

Підходить приміщенням з площею 26 кв. М. Основні режими: обігрів та охолодження. Також є окремий режим вентиляції (без обігріву та охолодження) і осушення. Можна відрегулювати напрямок потоку повітря. Працює при температурі зовнішнього повітря до -7 +43 градуси, оснащений системою, що запобігає утворенню льоду.

За допомогою пульта ДУ і таймера можна налаштувати необхідний час роботи приладу. Є захист від неправильної експлуатації і функція автоматичного перезапуску. Рівень шуму при роботі в приміщенні дорівнює 31 Дб. Споживана потужність — 1,0 кВт на охолодження і 0,98 кВт на обігрів. Витрата повітря при максимальній швидкості дорівнює 500 м 3 /ч.

Розміри внутрішнього блоку 79×27, 5×19 см.

Вартість — від 5382 грн.

Читайте: Як вибрати іонізатор повітря

OSAKA ST-09HH

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. OSAKA ST-09HH

Рекомендований для використання в приміщеннях до 26 кв.М. Працює на охолодження, обігрів, осушення і вентиляцію без включення компресора. Оснащений наступними режимами роботи: авто, зниження температури, підвищення температури, турбо, безперервне хитання заслінок, зниження вологості, провітрювання і нічний режим. Здійснюється перемикання режимів за допомогою пульта ДУ, також є РК дисплей. Є система самодіагностики і таймер, а також функції проти обмерзання і автоматичний перезапуск.

Рівень шуму внутрішнього блоку дорівнює 30 дБ. Споживання потужності на охолодження і обігрів — 0,89/0,98 кВт.

Розміри внутрішнього блоку 74,5x25x19,5 см.

Вартість — від 5700 грн.

AUX ASW-H09A4

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. AUX ASW-H09A4

Рекомендована площа обслуговування дорівнює 25 кв.М. Особливістю моделі є wi-fi модуль управління, за допомогою якого можна здійснювати управління кондиціонером через додаток в смартфоні.

Є іонізація, нічний режим, режим осушення повітря. Оснащений функціями самодіагностики, самоочищення, антисквозняк, таймером і авторестартом. Працює на охолодження і обігрів при зовнішній температурі до -7 градусів. Споживана потужність при роботі-0,98 кВт. На максимальному режимі швидкості, рівень шуму внутрішнього блоку в приміщенні дорівнює 36 дБ.

Габарити внутрішнього блоку — 68х18х25 см.

Вартість — від 4906 грн.

Читайте: Як вибрати барометр

GORENJE KAS21

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. GORENJE KAS21

Підходить приміщенням до 20 кв.М. Працює в режимах охолодження, обігрів і осушення, яке знизить рівень вологості без температурних змін. Кондиціонер оснащений антипиловим і фільтром з іонами срібла, що допоможе наситити повітря свіжістю і користю.

При відключенні електроенергії, прилад запам’ятає налаштування і положення жалюзі, і зможе відновити роботу з минулими показниками. Турборежим комфортно використовувати для швидкого охолодження або обігріву кімнати.

Система діагностики сповістить про збої в роботі кондиціонера, що допоможе продовжити термін його експлуатації. Споживана потужність приладу-0.64 КВт.

Рівень шуму внутрішнього блоку 34дб, а його розміри 71х28х18,9 см.

Вартість — від 6433 грн.

SATURN ST-09

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. SATURN ST-09
зможе обслужити приміщення з площею до 25 кв.М. Здатний охолодити, обігріти, циркулювати повітря в автоматичному режимі. Оснащений антибактеріальним фільтром, авторестартом, самодіагностикою. Підтримує функцію сну, здоров’я (генерація негативних аніонів), фільтрації повітря від пилу і бактерій, швидкого охолодження і обігріву.

Наявність таймера до 24 годин дозволить встановити за допомогою пульта комфортний температурний режим. Рівень шуму внутрішнього блоку дорівнює 24 дБ.

Габарити внутрішнього блоку 75х25х18 см.

Вартість — від 4881 грн.

Читайте: Як вибрати осушувач повітря

FUJICO ACF-07AH

Рейтинг бюджетных кондеров для дома. FUJICO ACF-07AH

Рекомендована площа використання-20 кв. М. Оснащений системою очищення повітря від запахів. Працює на охолодження, обігрів, вентиляцію і осушення. Функціонує при температурі повітря до -10 градусів. Є функції економної роботи-якщо зміна температури є мінімальною, то витрата електроенергії знижується. Також є інтенсивний режим, де підключається Максимальна потужність для створення теплого або прохолодного повітря.

Модель підтримує режим комфортного сну, таймер, автоматичні настройки. Рівень шуму при роботі становить від 28 до 34 дБ в залежності від налаштувань приладу (мінімальних або максимальних).

Споживана потужність — 0,765/0,75 кВт в режимі охолодження/обігріву.

Розміри внутрішнього блоку — 80х29х18,6 см.

Вартість — від 4590 грн.

Вибрати кондиціонер і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia