Найзручніша механічна клавіатура. Топ-5 кращих моделей

Тип перемикачів, наявність цифрового блоку, підсвічування, ресурс натискання кнопок, матеріали, додаткові органи управління — для клавіатури це важливо. Які вони, ідеальні варіанти?

Зміст:
Real-El M07
Tesoro Durandal Ultimate
Xiaomi Mi Keyboard
A4Tech Bloody B820R
Kingston HyperX Alloy FPS

Real-El M07

Топ-5 лучших механических клавиатур. Real-El M07 Механічна клавіатура з USB-інтерфейсом важить близько 700 г.Нижня частина корпусу виготовлена з товстого пластику, верхня частина — алюмінієва. Ніжки додатково прогумовані для кращої стійкості. Конструкція без клавіатурного блоку (87 клавіш).

Тип перемикачів-Gixy Blue з ресурсом натискання до 20 млн разів. М’який хід кнопок при натисканні всього 50 г. Додаткові команди клавіатури активуються шляхом натискання Fn + F1.F12 .

Підсвічування не передбачено.

Ціна Real-El M07 — від 805 грн.

Читайте: Догляд за екраном ноутбука

Tesoro Durandal Ultimate

Топ-5 лучших механических клавиатур. Tesoro Durandal Ultimate Повноформатна механічна клавіатура з підключенням по USB-інтерфейсу і додатковим хабом для підключення USB-пристроїв і гарнітури. Вага — від 900 г в залежності від модифікації. Корпус пластиковий, всередині алюмінієва пластина для жорсткості і додаткової ваги. Прогумовані чіпкі ніжки.

Тип перемикачів — Cherry MX 4 модифікацій (Black, Blue, Red, Brown). Вибір свічок залежить тільки від уподобань користувача. Хід м’який, з відчутним кліком (Blue), тактильною віддачею (Blue, Brown), або без них (Black, Red).

Ресурс натискання-до 50 млн разів. Функція одночасного розпізнавання натискання всіх клавіш, також є власне ПО для створення макросів. Є вбудоване червоне підсвічування з регулюванням яскравості.

Ціна Tesoro Durandal Ultimate — від 1654 грн.

Читайте: Як вибрати операційну систему

Xiaomi Mi Keyboard

Топ-5 лучших механических клавиатур. Xiaomi Mi Keyboard Клавіатура турнірного типу зі знімним кабелем Micro-USB. Корпус виготовлений з алюмінієвої пластини (низ) і білого глянцевого пластику (верхня пластина). Вага — від 940 г. Ніжки прогумовані, є Регулювання нахилу.

В якості перемикачів використовуються Cherry MX Red, які не видають додаткового шуму і мають слабовираженную зворотну віддачу. Спрацьовування механізму відбувається при зусиллі 45 г і опусканні кнопки на 2 мм. Ресурс натискання кожного свіча — 50 млн разів. Додаткові команди на клавіатурі (яскравість монітора, гучність, активація підсвічування кнопок) регулюються системною клавішею Fn. Підсвічування тільки біла з 5 ступенями інтенсивності.

Ціна Xiaomi Mi Keyboard — від 1559 грн.

A4Tech Bloody B820R

Топ-5 лучших механических клавиатур. A4Tech Bloody B820R Клавіатура з механічними перемикачами, цифровим блоком і яскравою RGB-підсвічуванням підключається по USB-інтерфейсу. Корпус моделі виготовлений з алюмінієвого сплаву високої міцності. На ніжки наклеєні гумові пластини. Вага-825 г. Є пластини, що регулюють висоту і нахил клавіатури.

Основний перемикач-Cherry MX Red з ресурсом натискання до 50 млн разів, дуже м’яким ходом і відгуком 0,2 мс. Характерні клацання і Тактильна віддача практично відсутні.

Передбачені технології необмеженого одночасного натискання клавіш, індивідуальна настройка підсвічування кожної кнопки за допомогою фірмового ПЗ, ігровий режим. Допоміжні клавіші працюють у поєднанні з Fn.

Ціна A4Tech Bloody B820R 1859 грн.

Читайте: Як вибрати комп’ютер

Kingston HyperX Alloy FP

Топ-5 лучших механических клавиатур. Kingston HyperX Alloy FP Механічна повнорозмірна клавіатура-скелетон володіє цифровим блоком і набором додаткових кейкапів для перетворення в геймерський девайс. Спосіб підключення до ПК — за допомогою окремого USB-кабелю.

Суцільнометалева конструкція з міцного алюмінієвого сплаву важить 1 кг і має зручні гумові ніжки.

В якості перемикача задіяні Cherry MX Blue з відчутним відгуком і явною тактильною віддачею. Сила натискання на спрацьовування — 50 г при глибині 2 мм.Робочий ресурс-50 млн натискань.

Є функція Anti-Ghosting, що дозволяє натиснути всі кнопки одночасно. Є додатковий USB-хаб для зарядки смартфонів або підключення периферії. Підсвічування червоне, з 4 ступенями яскравості.

Ціна Kingston HyperX Alloy FPS — від 2300 грн.

Вибрати клавіатуру і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia