Прощай, аналогове телебачення! Топ-5 тюнерів T2

Кращі моделі DVB-T2 ресиверів, які здатні перетворити звичайний телевізор в справжній центр мультимедійних розваг.

Зміст:

WORLD VISION T62D
SYNAPS T20 PVR
STRONG SRT 8501
SYNAPS T30 PVR
Trimax TR-330hd PVR

WORLD VISION T62D

Самые ходовые тв-тюнеры. WORLD VISION T62D Цифровий T2 тюнер з бюджетного сегмента, який володіє цілком солідними функціональними можливостями, незважаючи на свою вартість.

Додаткові опції:

  • Доступ до кращих світових ТВ-каналів завдяки наявності IPTV;
  • Програвання відеоконтенту з YouTube;
  • Перегляд новинних стрічок топових онлайн видань і прогнозу погоди;
  • Запис прямих ефірів передач на карту пам’яті або HDD накопичувач.

Крім прийому сигналу ефірного T2 ТВ тюнер здатний забезпечувати роботу в цифрових кабельних мережах DVB-C.

Для повноцінної реалізації такого великого функціоналу потрібно докупити зовнішній WiFi-адаптер .

Ціна WORLD VISION T62D — від 699 грн.

Читайте: Топ-10 популярних телевізорів

SYNAPS T20 PVR

Самые ходовые тв-тюнеры. SYNAPS T20 PVR Продукт угорського бренду, що спеціалізується на випуску цифрового телевізійного обладнання. Крім стандартних опцій прийому ТБ, апарат відтворює з флешки всі найпопулярніші медіафайли, а також записує прямі ефіри передач.

На передній панелі девайса розміщений цифровий дисплей, який використовується для демонстрації часу або номера поточного каналу. Поруч встановлений порт USB і світлодіодні індикатори стану роботи. Гнізда для підключення до телевізора або монітора мають традиційне розміщення на задній панелі тюнера:

  • HDMI — застосовується для з’єднання пристрою з сучасними екранами високої чіткості.
  • 3RCA — Аналоговий стандарт підключення, застосуємо на телевізорах кінця 90-х — початку 2000-х.
  • RF-out — використовується в тих випадках, коли в ТВ-приймачі немає іншого гнізда, крім антенного входу.

Прилад виступає відмінним рішенням для тих, кому тюнер необхідний виключно для перегляду цифрового T2 ТВ.

Ціна SYNAPS T20 PVR — від 648 грн.

STRONG SRT 8501

Самые ходовые тв-тюнеры. STRONG SRT 8501 Основна відмінність ресивера від аналогічних пристроїв інших виробників — його зовнішній вигляд. Тонкий корпус і привабливий дизайн робить тюнер непомітним в інтер’єрі приміщення.

Пристрій має ідеальну збірку, що підтверджує високу марку всесвітньо відомого бренду. На передній панелі тюнера розмістилися світлодіодні індикатори роботи, ІЧ-датчик і захований під пилозахисником порт USB. Зверху і з боків пристрій закрито монолітним пластиком, знизу розташовані вентиляційні отвори для охолодження.

Варто відзначити, що для підключення до телевізора передбачено тільки два роз’єми: Аналоговий AV композит і цифровий HDMI. Окремо встановлений оптичний вихід під цифрові акустичні системи, тип «домашній кінотеатр».

Ціна STRONG SRT 8501 — від 799 грн.

Читайте: Як вибрати телевізор

SYNAPS T30 PVR

Самые ходовые тв-тюнеры. SYNAPS T30 PVR Цифровий тюнер T2 в традиційному для цієї торгової марки стилі підійде тим, кому потрібні недорогий, але якісний приймач ефірних телеканалів. Сам корпус пристрою зібраний з добротного пластику, що підкреслює європейське походження продукту.

З лицьового боку користувачеві доступний порт USB і цифровий дисплей. Перший необхідний для підключення зовнішніх запам’ятовуючих пристроїв і читання з них різних аудіо-відео файлів, а другий відображає час і номер ТВ-каналу. Зверху, знизу і з боків є вентиляційні отвори для охолодження внутрішніх деталей тюнера. З тильного боку розташовані телекомунікаційні гнізда.

Серед додаткових можливостей можна відзначити функцію запису прямих ефірів передач.

Ціна SYNAPS T30 PVR — від 696 грн.

Trimax TR — 330hd PVR

Самые ходовые тв-тюнеры. Trimax TR-330HD PVR Прилад виконаний в компактному пластиковому корпусі. У комплект входить пульт ДУ. Крім прийому цифрового ТБ за допомогою USB-порту, тюнер може зчитувати мультимедійні файли формату avi і mp3, що дозволить прямо з флешки дивитися на екрані телевізора улюблені фільми.

Trimax TR-330hd PVR обладнаний картоприймачем, який стане в нагоді в разі появи платних тематичних пакетів каналів ефірного цифрового телебачення.

Апарат сумісний з усіма сучасними телевізорами і моніторів , що підтверджується наявністю роз’ємів різного типу: HDMI, 3RSA і LOOP OUT.

Ціна Trimax TR — 330hd PVR — від 713 грн.

Вибрати тв-тюнер і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Читайте також:

Прощай, аналогове телебачення! Топ-5 кращих Smart TV телевізорів

Загрузка ...
PriceMedia