Рейтинг 7 найпопулярніших холодильників Indesit в 2018 році

Холодильники Indesit відрізняються високою економічністю, низьким рівнем шуму і відмінним поєднанням ціни-якості. Читайте рейтинг популярних холодильників цього бренду за версією покупців Price.ua .

INDESIT LI 7 S1 W

Какие холодильники Indesit самые лучшие? INDESIT LI 7 S1 W Огляд кращих холодильників Indesit відкриває модель з крапельною системою розморожування, досить велика за розміром (загальний обсяг 272 л), з нижнім розташуванням морозильної камери, обсяг якої становить 90 л. Цей популярний холодильник має інтегровану ручку і можливість переважити двері, що дозволяє заощадити місце на кухні і поставити пристрій максимально зручно для користувачів. Заморожує цей холодильник Indesit до 3 кг/добу, зберігає холод при відключенні до 17 годин. Клас енергозбереження високий-а+, внутрішнє покриття антибактеріальне, що дає додатковий захист при зберіганні продуктів. Працює практично безшумно.

Ціна — від 7800 грн.

Читайте: Топ-5 кращих доступних холодильників

INDESIT NBS 18 S AA

Какие холодильники Indesit самые лучшие? INDESIT NBS 18 S AA Топ холодильників Indesit буде неповним без цієї моделі з крапельною системою розморожування і значною морозильною камерою на 85 л з нижнім розташуванням в пристрої. Холодильник характеризується високим класом енергозбереження, низьким рівнем шуму (39 дБ), можливістю переважувати дверцята і ергономічною ручкою. Полички зроблені із загартованого скла і міцного надійного пластику.

Виконаний цей холодильник Indesit з нержавіючої сталі, тому має приємний сріблястий колір. Є функція суперзаморожування, мінімальне значення температури може досягати -24 градуси. Автономне збереження холоду заявлено до 15 годин. Ціна — від 8500 грн.

INDESIT NBS 20 AA

Какие холодильники Indesit самые лучшие?INDESIT NBS 20 AA Рейтинг холодильників Indesit продовжує хороша класична модель з крапельним розморожуванням. Вона відрізняється великими розмірами-у висоту 2 м і загальний обсяг 341 л, та й нижня морозильна камера вражає об’ємом — 108 л в чотирьох відділеннях. Забезпечує тривале збереження холоду в умовах відключення живлення — до 19 годин. Заморожує по 2 кг/добу. Економічний, безшумний, білого кольору, ручки приховані, дверцята можна переважувати, так що розміщувати його зручно, незважаючи на пристойні розміри.

Ціна — від 7800 грн.

Читайте: Як вибрати холодильник

INDESIT DF 5181 W

Какие холодильники Indesit самые лучшие? INDESIT DF 5181 W Хороші холодильники Indesit з системою No Frost представляє ця полюбилася покупцям модель. Правда, вартість таких пристроїв вище, але про розморожування можна не хвилюватися. Холодильник великий-висота 185 см і загальний обсяг 298 л, морозильна камера внизу, але розміри її скромні — 75 л, є зона свіжості, підтримується функція суперзаморожування. За добу здатний заморозити до 4 кг, передбачена робота в автономному режимі — 13 годин.

Економічний, безшумний, зі звуковим оповіщенням про відкриті двері, скляними полицями і дисплеєм на передніх дверцятах, цей холодильник Indesit стане надійним помічником господині. Інтегрована ручка, дверцята можна переважувати, прекрасна класична стримана модель, яка впишеться в будь-який інтер’єр.

Ціна — від 10800 грн.

INDESIT BIAA 18

Какие холодильники Indesit самые лучшие? INDESIT BIAA 18 Недорогий холодильник Indesit з крапельним розморожуванням, класичним дизайном, нижнім розташуванням морозилки з об’ємом 85 л.Все в кращих традиціях: економічний, безшумний, надійний, просто і функціонально. Зона свіжості, зручні полички і підставки на дверцятах.

Ціна — від 7500 грн.

INDESIT BIAA 20

Какие холодильники Indesit самые лучшие? INDESIT BIAA 20 Ще один білий гігант з сімейства крапельних холодильників Indesit висотою 2 метри і вражаючою морозильною камерою на 108 л з нижнім розташуванням. Є нульова зона, працює тихо, клас енергоспоживання а+, дверцята переважуються, ручки приховані. Ідеальний варіант для великого сімейства.

Ціна — від 8000 грн.

Читайте: Як вибрати морозильну камеру

INDESIT LI 6S1 W

Какие холодильники Indesit самые лучшие? INDESIT LI 6S1 W У кращі холодильники Indesit варто віднести ще одну крапельну модель за розмірами трохи менше попередників. Це пристрій всього 159 см у висоту, але обсяг його великий, та й морозильна камера для таких габаритів холодильника досить містка — 75 л.

Видатна характеристика цієї новинки-збереження холоду в автономному режимі до 28 годин. Клас енергоспоживання А+, суперохолодження і суперзаморозка, все безшумно, надійно, компактно і продумано.

Ціна — від 7700 грн.

Вибрати відповідний холодильник і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia