Рейтинг 7 найпопулярніших кондиціонерів Dekker 2018

Канадська компанія Dekker представляє кондиціонери всіх категорій: побутові, напівпромислові та промислові. За співвідношенням ціна-якість це одні з кращих кондиціонерів. Читайте топ-7 популярних моделей за версією покупців Price.ua .

DEKKER DSH360R / L

Топ-7 кондиционеров Dekker.DEKKER DSH360R/L Топ кондиціонерів Dekker відкриває модель серії Lux, яка являє собою чотириканальний настінний агрегат, розрахований на 105 м2 площі, так як його потужність в режимі охолодження 10,5 кВт. Кондиціонер розрахований на охолодження (потужність 10,5 кВт), Підігрів (потужність 11 кВт), є опції вентиляції та осушення, нічний режим. Працює в температурному режимі від -7 до + 45 °С.

Панель легко миється, є антикорозійне покриття і захист клапана. Коливання рівня шуму внутрішнього блоку від 39 до 45 дБ. Максимальна довжина прокладки магістралі — 15 метрів з перепадом висоти 8 метрів. Стандартні габарити зовнішнього і внутрішнього блоку з вагою 100 і 20 кг відповідно.

Ціна — від 20 тис.Грн.

DEKKER DSH95R

Топ-7 недорогих кондиционеров Dekker для помещений до 25 кв.м.DEKKER DSH95R Кондиціонер також працює на охолодження (2,05 кВт), Підігрів (2,35 кВт), є нічний режим, але потужність і розміри його значно поступаються попередній моделі — його параметри продуктивності розраховані на приміщення в 25 м2.

Розміри у нього досить компактні, вага невелика, та й рівень шуму мінімальний (29-37 дБ). Серед додаткових функцій-фільтрація, осушення і вентиляція. Підійде для невеликої квартири, дачі або кабінету в офісі.

При скромних характеристиках розрахований на температуру навколишнього середовища до -15°С і має захист від обмерзання і підвищену тепловіддачу.

Ціна — від 6 тис.Грн.

Читайте: кращі кондиціонери: топ-10 бюджетних моделей

DEKKER DSH105R / T

Топ-7 недорогих кондиционеров Dekker для помещений до 25 кв.м.DEKKER DSH105R/T Ще один надійний Кондиціонер Dekker розрахований на 25 м2. Відноситься ця настінна спліт-система до серії Titan, в якій застосовується технологія подвійної потайної заслінки. Теплообмінник чотириканальний, виконує всі основні функції: охолодження, обігрів, осушення. Потужність обігріву 2,78 кВт, охолодження-2, 64 кВт. Тут передбачені Turbo і комфортний нічний режим, функція самодіагностики.

Є антикорозійне покриття, фільтр-сіточка, легко знімається і миється передня панель, за рівнем шуму внутрішнього блоку трохи тихіше попередника (не вище 36 дБ).

Ціна — від 6 тис.Грн.

DEKKER DSH95R / F

Топ-7 недорогих кондиционеров Dekker для помещений до 25 кв.м. DEKKER DSH95R/F Хороші кондиціонери Dekker бувають і для дуже маленьких приміщень, про що свідчить наступна модель. Чудова спліт-система з серії Fusion за своїми функціями повністю конкурентоспроможна, ось тільки потужності її вистачить лише на приміщення в 20 м2:: Обігрів — 2,2 кВт, охолодження — 2,05 кВт. До додаткових функцій відносяться: фільтрація, осушення і вентиляція. У цій серії встановлюється компресор Reached і мідні трубки трапецієподібної форми, ось Магістральна довжина всього 10 метрів. Робота в зимовий час обмежується температурою повітря 7 градусів нижче нуля.

Ціна — 5,5 тис.Грн.

Читайте: Як вибрати кондиціонер

DEKKER DSH105R / F

Топ-7 недорогих кондиционеров Dekker для помещений до 25 кв.м. DEKKER DSH105R/F Огляд кращих кондиціонерів Dekker продовжує ще одна спліт-система з лінійки Фьюжен, яка полюбилася покупцям своєю надійністю, наявністю найнеобхідніших функцій, пристойним компресором, легкістю розбирання та обслуговування. Ця модель розрахована на охолодження/обігрів приміщення в 26 м2: Потужність 2,64 кВт і 2,78 кВт відповідно. Є функція гойдання горизонтальних заслінок і запам’ятовування положення, система фільтрації, таймер, простий пульт для дистанційного керування. Ціна — від 5,1 тис. Грн.

DEKKER DSH135R / F

Топ-7 недорогих кондиционеров Dekker для помещений до 25 кв.м.DEKKER DSH135R/F Чергова настінна спліт-система з чотириканальним теплообмінником і компресором Reached з серії Fusion в рейтингу кращих кондиціонерів Dekker від 2018 року. При прекрасній захисту і простоті управління є найнеобхідніший функціонал (додаткові опції — осушення, фільтрація, вентиляція) при більш низькій вартості. Так, потужність цього агрегату розрахована на приміщення в 35 м2 (Обігрів — 3,66 кВт, охолодження — 3,52 кВт), температурні пороги зовні від -7 до + 45 °С.Є нічний режим, сушка, турбо обдув, регулювання спрямованості повітряних потоків, кондиціонер дуже тихий для такої потужності (39 дБ).

Ціна — від 6,1 тис.Грн.

DEKKER DSH95R / L

Топ-7 недорогих кондиционеров Dekker для помещений до 25 кв.м.DEKKER DSH95R/L Закінчується топ найпопулярніших кондиціонерів Dekker настінної спліт-системою з серії Lux bio. Кондиціонер відноситься до не дуже потужним (Обігрів — 2,35 кВт, охолодження — 2,05 кВт), розрахований на обслуговування приміщення всього в 23 м2. Оснащений компресором Toshiba( GMCC), виконує всі функції (в тому числі вентилює приміщення і осушує повітря), дуже компактний і тихий (29-35 дБ). Привертає його додатковий захист від ворсу, вовни, автоматичне відключення при неполадках і відновлення колишнього режиму роботи в разі перебоїв з електрикою.

Ціна — від 4,6 тис.Грн.

Вибрати кондиціонер і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia